Tipy

Floradix Alpenkraft

Aby náš organismus mohl fungovat naplno, je pro něj klíčové to, v jaké kondici je naše dýchací soustava.

Jenže právě podzimní a zimní období představuje pro tělo zatěžkávací zkoušku, často řešíme například nachlazení, ucpaný nos či bolest v krku, a to i kvůli teplotním výkyvům. K uvolnění dýchacích cest zahrnujících oblast hltanu, hrtanu a průdušek a celkovému posílení organismu přispívají bylinné výtažky a esence obsažené v novém doplňku stravy Floradix® Alpenkraft. 

Jaké jsou klíčové účinky na naše tělo blahodárně působících výtažků a esencí z bylin, které obsahuje novinka Floradix® Alpenkraft ? 

Bylinné extrakty z heřmánku, tymiánu, lípy, anýzu, kmínu, fenyklu, chmele, truskavce, borovice a lékořice aktivují dýchací cesty, pročišťují organismus, přispívají ke správné činnosti dýchacích cest (hltan, hrtan, průdušky), působí mírně antisepticky a napomáhají vykašlávání hlenu. 

Esenciální oleje neboli silice z borovice, citrónu, máty, eukalyptu, badyánu a fenyklu mají rovněž mírné antiseptické vlastnosti a uvolňují pocit napětí. 

Med a sladový výtažek obecně uklidňují sliznici krku a zlepšují funkci hladkých svalů průdušek, dýchacích svalů hrudníku a bránice. Neobsahuje alkohol, žádné konzervační látky, laktózu ani barviva. 

Více informací najdete na www.salushaus.cz.

Připravila: Katka

Foto: Salus Haus


Diskuze: příspěvků