Bydlení

Fototapeta okno nejen do malého pokoje

Máte doma místnosti, které bohužel postrádají přístup dostatečného množství potřebného světla?

                                  myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/3d/okna/

Ano, bohužel se tak může stát v jakékoli domácnosti. Projektování objektu nemusí být dokonalé, anebo zkrátka do nějaké místnosti nelze integrovat okna. I takovéto pokoje je ale možné dokonale prosvětlit a vytvořit z nich velmi útulný prostor, kde budete vy či vaši blízcí trávit velké penzum času. 

Jak na to? Poměrně jednoduše. Postačí vám kvalitní vkusná výmalba a také zajímavá fototapeta okno. Myslíte si, že není nijak poutavá a rozhodně dané místnosti na zajímavosti nepřidá? Jste na omylu, v následujících řádcích vás přesvědčíme o tom, že ji lze sehnat ve spoustě originálních provedení, jež se mohou právě vám hodit. My se zaměříme na motivy, jež mohou tyto typy fototapet zobrazovat, a také na jejich funkčnost v té či oné místnosti.

Moře zajímavých motivů 

Otevřené okno by mohlo být na první pohled velmi nezajímavým a fádní prvkem. Není to pravda! Fototapeta okno může zachránit situaci i v interiéru, který je doslova a do písmene nudný. Okno totiž lze volit ve spoustě zajímavých podob. Nesmírně záleží především na tom, co vlastně za samotným oknem bude vidět. Moc hezky vypadají třeba pohledy do krajiny. Pokud si vezmeme například podhůří hor, pak se vám naskytne doslova nádherný plenér sestávající se ze samotných vrcholů, ale také třeba z luk, pastvin, případně vinic či polí. 

Člověk si jen při pohledu na tapetu bude připadat jako v přírodě na krásném místě, odkud je výhled prakticky kamkoliv. Panoramatický charakter krajiny navíc dokonale pomůže při eliminaci pocitů stísněnosti, jež bohužel na člověka v menším interiéru přijdou. Jasné barvy dodají lidem maximální možnou míru optimismu i v době, kdy se mu zrovna dvakrát smát nechce. 

Fototapeta okno ve větším obývacím pokoji 

Máte prostorný obývací pokoj? Pak není problém pořídit fototapetu s oknem klidně i sem. Mohlo by se zdát, že se hodí pouze do malých pokojíků, jež neoplývají velkým množstvím světla, ovšem vždycky tomu tak být nemusí. Bez problémů si můžete dovolit vybírat i motivy velkoměsta. Především tapeta okno 3D je schopna zajistit dostatečné množství inspirace. Pokoj nijak výrazně opticky nezmenší, naopak dá mu ještě další rozměr, který mu možná doposud mohl chybět. Dívat se každý den můžete na ty nejslavnější budovy, které jsou postavené ve světově proslulých metropolích. 

Například New York je okouzlující prakticky vždycky. Ve spojených státech byste marně hledali město, které je osídlené větším množstvím lidí. Říká se, že tato slavná metropole neustále žije a spánek je jí cizí. A pohled na objekty, jako jsou Empire State Building anebo Statue of Liberty? Ten je prostě fenomenální a možná si občas zastesknete, že byste právě na některém z míst v New Yorku mohli aktuálně být. Stejně tak jsou ale kouzelná i jiné velkoměsta typu Paříže, Londýna a dalších. Moc hezky ve větším interiéru vypadají třeba i fototapety gotického kostela, a to z pohledu zevnitř. Vitráže, hra se světlem a další záležitosti vám doslova učarují.

Fototapeta okno New York

I ložnice si ji zaslouží 

Moderní fototapeta okno si najde své místo i v ložnici. Ano, chodíme sem spíše odpočívat než se kochat nějakými pohledy na zajímavé motivy. Přesto tuto místnost dokážeme prostřednictvím této hezké fototapety oživit. Nemusí tady nutně být třeba tapeta okno do zahrady, ale vynikající jsou aranžace v duchu romantického myšlení. Domek na vsi, případně nějaká opuštěná stavení v nás evokují romantické pocity se vším všudy. Nezapomínejte ani na zelenou barvu, jež působí příjemným přirozeným dojmem.

Fototapeta okno příroda

Kuchyně uprostřed zahrady 

Co třeba taková fototapeta okno do zahrady? Především v kuchyni se bude doslova vyjímat a rozhodně si ji oblíbíte. Vždyť právě zahrada je s kuchyní jako takovou velmi úzce spjatá. Bylinky, spousta ovoce a zeleniny. Přesně to jsou suroviny, bez nichž se při přípravě nejrůznějších dobrot prakticky není možné obejít. I proto byste se měli právě na kuchyni soustředit a tento typ fototapety pořídit.

KP
Foto: myloview


Diskuze: příspěvků