Bydlení

Gorenje – více jak 50 let na světě

Sbírání kytiček

Sháníte novou pračku, ledničku nebo třeba myčku? Mezi spolehlivé značky, které tyto a další takzvaně bílé elektrospotřebiče vyrábí, patří už pěknou řádku let firma Gorenje. Víte však, že prodává také kuchyně?

Pokud jste v poslední době zavítali do některého obchodu s domácími elektrospotřebiči, možná vás překvapila šíře produktů, které Gorenje nabízí. Kromě praček, myček a ledniček jde i o mikrovlnné trouby, varné desky, vysavače a řadu dalších šikovných pomocníků, včetně těch drobnějších. Spotřebiče se chlubí nejen praktickými funkcemi, ale také moderním designem. Ostatně, se známou značkou mimo jiné spolupracuje světově uznávaný designér jako Karim Rashid. Tahle slovinská firma zkrátka ví, co je trendy. 

Kuchyně doslova pro každého

Kromě spotřebičů však pod pojmem Gorenje najdete také kuchyňské linky, takže si pak díky jedné značce pohodlně vybavíte celé centrum vaření. A každý přece ví, že kuchyně – to je srdce domova. V kuchyni se schází celá rodina, tady se řeší všechny radosti i strasti, tady to zkrátka žije.
Hledáte další důvody, proč si vybrat Gorenje? Tady je máte!

  • Spotřebiče se nabízejí jak volně stojící, tak i vestavné, takže si vybere každý.
  • Kuchyňské linky se prodávají v několika řadách, konkrétně pak MODERN, CLASSIC a RUSTIC, proto dokážou vyjít vstříc téměř jakémukoliv požadavku zákazníků.
  • Ale když si po letech pořizujete novou linku, určitě se chcete poradit, jak by měla přesně vypadat. S profesionálním poradenstvím můžete počítat ve všech kuchyňských studiích Gorenje, přičemž platí, že základní návrh získáte zdarma.
  • Zapomněli jste se na něco doptat? Nevadí, v klidu to dořešíte při další návštěvě studia. A vše si také pečlivě rozvažte, vždyť novou linku řešíte na řadu let dopředu.
  • Promyšlený návrh kuchyňské linky je jedna věc, ale co pak? Zde můžete počítat samozřejmě také s realizací, ale i s dopravou a odbornou montáží. A Následně rovněž se záručním i pozáručním servisem.
  • Ne vždy má člověk po ruce potřebnou částku na svou vysněnou kuchyni. I tady ale Gorenje pomůže; ptejte se na splátkový program nebo možnost získání půjčky.

V Čechách i na Slovensku

Dnes je poměrně běžné, že lidé ze Slovenska přicházejí kvůli práci do Čech. Když však člověk nemá jistotu, co bude za pár let, proč by se hned stěhoval. Dobrá zpráva tedy zní – krásnou kuchyni si můžete pořídit i na Slovensku! Abychom vám ušetřili práci s hledáním informací, rovnou doporučujeme: na webu pátrejte po Gorenje SK.

Komerční prezentace
Foto:
5. 3. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků