Akce

Grilování na náplavce

Sbírání kytiček

Nedávno jsme psali o tipech na nákup grilu a další tipy na grilování budou následovat. Přijďte si již tento víkend s celou rodinou zagrilovat na náplavku k řece.

Objevte městkou intervenci navrženou a postavenou studenty v rámci workshopu urbanACT přímo pro prostory náplavky a užijte si doprovodné akce. Přijďte se podívat na výsledek studentského workshopu urbanACT na pražskou náplavku k železničnímu mostu ve dnech 26. – 27. května 2012.
 
Celou sobotu a neděli budou k dispozici grily, uhlí a další nezbytnosti k letnímu grilování. Pokud nebudete mít v sobotu s sebou nic na grilování, nezoufejte, na nedalekých farmářských trzích všechno nakoupíte a poté ugrilujete!
 
Sobotní odpoledne můžete strávit na bench workshopu, kde si podle návrhu berlínského studia Raumlabor a sdružení LetnáSobě! budete moci postavit svoje vlastní designové křeslo. Nebo se radši naučíte něco o street-artu od Damiena Mitchella a zkusíte si s ním stencil techniku na naši improvizovanou zeď?

UrbanACT je projekt, který demonstruje ideu, že kvalita městského prostředí není o vynaložených finančních prostředcích, ale o přístupu lidí, kteří jsou jeho elementární součástí. Hlavním cílem urbanACTu je vzbudit aktivní zájem veřejnosti o město, ve kterém žije, a zapojit ji do diskuze a do návrhu zlepšení veřejného prostoru.
 
 
Připravila: Magda
Foto: www.urbanact.cz
Info: www.urbanact.cz
16. 5. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků