H.E.A.T. Program – OPEN AIR MARATHON

Máte rádi pohyb a dobrou náladu? Nenechte si ujít H.E.A.T. Program – OPEN AIR MARATHON.

Titulka pro: H.E.A.T. Program – OPEN AIR MARATHON
Zobrazit fotografii v galerii

Koná se v sobotu 29.9. od 14 hodin v pražské Sportovní akademii DOMYNO (Novodvorská 1010/14, 142 00 Praha 4 – Lhotka). Těšit se můžete na 4.5 hodiny H.E.A.T. Marathonu a 30 minut jogy. Marathonem provedou čeští prezentéři, český master instruktor i uznávaný italský prezentér.


Na akci budete mít možnost zakoupit nejen H.E.A.T. program oblečení, ale stánky tu budou mít i partneři akce: NUTREND, VZP, Česko se hýbe a Česká komora fitness, Vital box, I-Bio a Levné taxi. Po skončení akce si můžete užít grilování.


V čem je H.E.A.T. tak jedinečný? Zeptali jsme se jednatelů společnosti H.E.A.T. Trade s.r.o. Martiny Zedníkové a Michala Pietraka.

Proč jste se rozhodli věnovat právě H.E.A.T. programu? Čím vás zaujal, v čem je jiný než ostatní sportovní disciplíny?

Martina Zedníková: Poprvé jsem se s H.E.A.T. programem setkala před šesti lety na Mezinárodním sportovním veletrhu. Jeho příznivci, od mladých až po starší, byli plní energie, skandovali a neskutečně si to užívali. A o tom je H.E.A.T. především – není to jen sportovní disciplína, je to i oslava radosti z pohybu, jsou to emoce a nadšení. Navíc s tímto programem může začít opravdu každý – nejste ničím limitováni. Profesionálně vyškolený instruktor vás vždy přivede k vytouženému cíli – ať už chcete zhubnout, zlepšit kondici či připravit se na náročný výstup do hor. Moc nás tato sportovní disciplína i její filozofie zaujala a rozhodli jsme se udělat vše pro to, aby se s ní mohli seznámit i lidé v České republice.


Bylo těžké prosadit se v České republice, nebo si lidé H.E.A.T. oblíbili rychle?

Michal Pietrak: Kdysi mi jeden člověk řekl: „Kdyby to bylo jednoduché, dělal by to každý.“ (smích) Ale teď vážně – začátky byly těžké a i teď, v období krize, nemáme právě na růžích ustláno. Lidí šetří nejvíce na svém zdraví a na věcech či službách, které z jejich pohledu nejsou životně důležité. Naštěstí už si velká řada lidí začíná uvědomovat, že zdravý životní styl a pohyb jsou zárukou plnohodnotného a dlouhého života. Proto navštěvují sportovní centra třeba i 2-3 x týdně. S radostí mohu konstatovat, že těchto uvědomělých lidí je stále více a více. Navíc H.E.A.T. program je spojen s emocemi, s radostí z pohybu, a díky tomu se nám daří oslovit velké množství sportovních nadšenců. I díky tomu jsme za 5 let dokázali to, co se nikomu jinému v ČR nepodařilo.


Jak dlouho už H.E.A.T. v ČR je, čeho jste dosáhli a jaké máte plány do budoucna?

Michal Pietrak: H.E.A.T. Program je v ČR již 5 let. Za tu dobu jsme získali tisíce nadšených příznivců, kterým H.E.A.T. změnil život, stal se vstupní branou pro jakýkoliv další pohyb i impulsem pro zdravý životní styl. A právě v tom vidíme naše největší poslání: pomoci lidem, kteří mají problém se zdravým životním stylem. Chtěli bychom vytvořit komplexní pohybový a výživový program, který by pomohl co největšímu počtu lidí. Naším největším snem je vytvořit program, který spojí klienta (pacienta), lékaře, instruktora či lektora i pojišťovnu. Proto H.E.A.T. program spolupracuje s Českou komorou fitness, s lékaři i nemocnicemi (např. IKEM, Fakultní nemocnice Motol, VZP či Fakultní nemocnice v Brně).


Nedílnou součástí každého sportu je i speciální výživa. Jaké potraviny či doplňky výživy byste návštěvníkům doporučili, aby ještě zefektivnili svůj výkon a udrželi si dobrou fyzičku?

Martina Zedníková: Není tajemstvím, že většina příznivců H.E.A.T. programu navštěvuje hodiny s jasným cílem – zhubnout. Doporučila bych především přípravky s carnitinem, které ve spojení s fyzickou aktivitou dosahují nejlepších výsledků při odbourávání tuků. Já si oblíbila Carniform, který beru před lekcí. V průběhu lekce piji buď čistou pramenitou vodu Horský pramen nebo L-Carnitin drink, který mi chutná ve všech příchutích. V případě těžšího vytrvalostního tréninku je vhodné použít výrobky z řady Enduro. To vše od společnosti Nutrend.

Připravila: Katka
Foto: archi firmy
25. 9. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Proč vybrat dětem nějaký sport?

Proč vybrat dětem nějaký sport?

Na začátku školního roku mnozí rodiče zvažují, jak naložit s volným časem svých potomků. Jednu...

Ria tampóny SPORT

Soutěž o speciální tampóny vhodné pro sportovní aktivity

Značka Ria jako první přichází s inovací, která nabídne komfort všem aktivním ženám, i když...

Ugly sneakers! Seznamte se!

Ugly sneakers! Seznamte se!

Ugly znamená v českém překladu ošklivý.

Preventan Sport

Preventan® sport

Preventan®, česká řada doplňků stravy na podporu imunitního systému, přichází s novinkou Preventan® Sport pro...

Titulka pro: Reebok WELLNESS MARATHON 2013

Reebok WELLNESS MARATHON 2013

V sobotu 8. června proběhne 12. ročník Reebok WELLNESS MARATHON 2013. Co vás čeká?

Titulka pro: Ideální sport = zumba

Ideální sport = zumba

K nejoblíbenějším sportům patří v poslední době zumba snad proto, že je plná hudby, tance...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

INTIMNÍ HYGIENA

Dobrý večer, doporučíte mi prosím přípravek na intimní ...

OŘÍŠKOVÁ MÁSLA

Dobrý večer, chtěla bych ochutnat oříšková másla, ...

OBLEČENÍ ONLINE

Kde kupujete pánské oblečení online? Mám pocit, že teď ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz