Akce

H.E.A.T. Program – OPEN AIR MARATHON

Sbírání kytiček

Máte rádi pohyb a dobrou náladu? Nenechte si ujít H.E.A.T. Program – OPEN AIR MARATHON.

Koná se v sobotu 29.9. od 14 hodin v pražské Sportovní akademii DOMYNO (Novodvorská 1010/14, 142 00 Praha 4 – Lhotka). Těšit se můžete na 4.5 hodiny H.E.A.T. Marathonu a 30 minut jogy. Marathonem provedou čeští prezentéři, český master instruktor i uznávaný italský prezentér.


Na akci budete mít možnost zakoupit nejen H.E.A.T. program oblečení, ale stánky tu budou mít i partneři akce: NUTREND, VZP, Česko se hýbe a Česká komora fitness, Vital box, I-Bio a Levné taxi. Po skončení akce si můžete užít grilování.


V čem je H.E.A.T. tak jedinečný? Zeptali jsme se jednatelů společnosti H.E.A.T. Trade s.r.o. Martiny Zedníkové a Michala Pietraka.

Proč jste se rozhodli věnovat právě H.E.A.T. programu? Čím vás zaujal, v čem je jiný než ostatní sportovní disciplíny?

Martina Zedníková: Poprvé jsem se s H.E.A.T. programem setkala před šesti lety na Mezinárodním sportovním veletrhu. Jeho příznivci, od mladých až po starší, byli plní energie, skandovali a neskutečně si to užívali. A o tom je H.E.A.T. především – není to jen sportovní disciplína, je to i oslava radosti z pohybu, jsou to emoce a nadšení. Navíc s tímto programem může začít opravdu každý – nejste ničím limitováni. Profesionálně vyškolený instruktor vás vždy přivede k vytouženému cíli – ať už chcete zhubnout, zlepšit kondici či připravit se na náročný výstup do hor. Moc nás tato sportovní disciplína i její filozofie zaujala a rozhodli jsme se udělat vše pro to, aby se s ní mohli seznámit i lidé v České republice.


Bylo těžké prosadit se v České republice, nebo si lidé H.E.A.T. oblíbili rychle?

Michal Pietrak: Kdysi mi jeden člověk řekl: „Kdyby to bylo jednoduché, dělal by to každý.“ (smích) Ale teď vážně – začátky byly těžké a i teď, v období krize, nemáme právě na růžích ustláno. Lidí šetří nejvíce na svém zdraví a na věcech či službách, které z jejich pohledu nejsou životně důležité. Naštěstí už si velká řada lidí začíná uvědomovat, že zdravý životní styl a pohyb jsou zárukou plnohodnotného a dlouhého života. Proto navštěvují sportovní centra třeba i 2-3 x týdně. S radostí mohu konstatovat, že těchto uvědomělých lidí je stále více a více. Navíc H.E.A.T. program je spojen s emocemi, s radostí z pohybu, a díky tomu se nám daří oslovit velké množství sportovních nadšenců. I díky tomu jsme za 5 let dokázali to, co se nikomu jinému v ČR nepodařilo.


Jak dlouho už H.E.A.T. v ČR je, čeho jste dosáhli a jaké máte plány do budoucna?

Michal Pietrak: H.E.A.T. Program je v ČR již 5 let. Za tu dobu jsme získali tisíce nadšených příznivců, kterým H.E.A.T. změnil život, stal se vstupní branou pro jakýkoliv další pohyb i impulsem pro zdravý životní styl. A právě v tom vidíme naše největší poslání: pomoci lidem, kteří mají problém se zdravým životním stylem. Chtěli bychom vytvořit komplexní pohybový a výživový program, který by pomohl co největšímu počtu lidí. Naším největším snem je vytvořit program, který spojí klienta (pacienta), lékaře, instruktora či lektora i pojišťovnu. Proto H.E.A.T. program spolupracuje s Českou komorou fitness, s lékaři i nemocnicemi (např. IKEM, Fakultní nemocnice Motol, VZP či Fakultní nemocnice v Brně).


Nedílnou součástí každého sportu je i speciální výživa. Jaké potraviny či doplňky výživy byste návštěvníkům doporučili, aby ještě zefektivnili svůj výkon a udrželi si dobrou fyzičku?

Martina Zedníková: Není tajemstvím, že většina příznivců H.E.A.T. programu navštěvuje hodiny s jasným cílem – zhubnout. Doporučila bych především přípravky s carnitinem, které ve spojení s fyzickou aktivitou dosahují nejlepších výsledků při odbourávání tuků. Já si oblíbila Carniform, který beru před lekcí. V průběhu lekce piji buď čistou pramenitou vodu Horský pramen nebo L-Carnitin drink, který mi chutná ve všech příchutích. V případě těžšího vytrvalostního tréninku je vhodné použít výrobky z řady Enduro. To vše od společnosti Nutrend.

Připravila: Katka
Foto: archi firmy
25. 9. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků