Shopping

Hledáte levné a kvalitní spotřebiče do domácnosti? Rozhodněte se pro značku Whirlpool.

Sbírání kytiček

Bílou techniku a spotřebiče Whirlpool zajisté není potřeba zdlouhavě představovat. Jde o zboží, které se na našem trhu pohybuje již mnoho let a za dobu své existence prošlo mnoha inovacemi, jak designovými, tak funkčními. Ani v použitých materiálech, z nichž jsou vyráběny, nezůstává pozadu.

Přesto, že jsou spotřebiče Whirlpool kvalitní a uspokojují potřeby každodenních činností v kuchyni, koupelně a jinde v domácnosti, jsou cenově dostupné. Svým vzhledem vám nabídnou jak klasiku, tak eleganci, nevšednost a luxusní pojetí. Ať už si přejete, aby vaše domácnost vypadala trendy, moderně, nebo naopak domácky a útulně, vyberete si spotřebiče v tom pravém provedení.


Whirlpool trouba vás bude bavit

Výborným příkladem je Whirlpool trouba. Zákazníky velmi dobře hodnocený je model Whirlpool AKP 295 NA. Jde o samostatnou horkovzdušnou troubu se zadním ohřevem, která je právě nyní nabízena se slevou 36%

Je vyrobena v designu RUSTIKAL, má jemné tvary a použití nevšedních materiálů dodávají vhledu na nadčasovosti. Design dotváří kruhový ciferník, barva antracit a retro tvary prvků k ovládání. Celý dojem je velmi přátelský, příjemný a nenásilný.

Trouba má osm základních funkcí, objem je 60l, zadní stěna je katalytická. Je samočistící, díky povrchu vysoce porézního smaltu absorbuje mastnotu a nečistoty. Do příslušenství jsou zahrnuty dva plechy na pečení, rošt i teleskopické výsuvy.


Rychlý a tichý ohřev jídla

Chcete-li ohřát pokrm během pár vteřin, pomůže vám mikrovlnná trouba Whirlpool. Např. model Whirlpool AMW 921 IXL nejen ohřeje, co potřebujete, ale je obohacen o patentovanou funkci Crisp. Upečete díky němu pokrmy do křupava ze všech stran, jako byste pekli klasicky, ale mnohem rychleji.

Kromě funkce Crisp usnadňuje také čistění, chrání proti zežloutnutí a minimalizuje poškrábání, to vše díky bonusu iXelium. K ovládání slouží černobílý grafický displej, celoskleněná zrcadlová dvířka umožňují snadné čištění, mikrovlnka má také funkci JetDefrost neboli urychlené rozmrazování jídla.

Podívejte se sami na stránky Whirlpool.cz a přesvědčte se, že kvalitní a hezké spotřebiče jsou vám nadosah. 

 

KP
Foto: Whirlpool
11. 9. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků