Shopping

Hledáte vánoční dárek: najděte krásné kosmetické balíčky

Sbírání kytiček

Vánoce jsou radostné chvíle s rodinou, speciality na svátečním stole, ale také kouzelný čas rozbalování dárků.

Pokud přemýšlíte, jak potěšit své blízké, kosmetika je vždy výbornou volbou. Ať už je to vaše malá princezna, stylový manžel nebo nejlepší kamarádka – ve vánočním katalogu Hebe najdete dárky pro každého.

Kosmetika pro celou rodinu

Přestože duchovní hodnoty, jako je láska, pospolitost a pokora, jsou pro většinu lidí o Vánocích nejdůležitější, při rozbalování vánočních dárků se zatají dech malým i velkým. Tím spíš, když pod stromečkem najdou hodnotnou kosmetiku, po které celý rok toužili. Možnosti pro dámy jsou doslova nekonečné – potěší je kvalitní pleťové krémy a séra, vlasové přípravky, ale i make-up nebo profesionální kosmetika.

Luxus v péči o své tělo si zaslouží i pánové. Proč jim tedy nedopřát kosmetické produkty, které jim přinesou pohodlí a sebevědomí? Vyzkoušejte jej s osvěžujícími balzámy po holení, pleťovými krémy nebo podmanivými parfémy. A nezapomeňte na ty nejmenší – kosmetika ve veselém, barevném provedení jim jistě vykouzlí úsměv na tváři, díky čemuž si již od útlého věku vybudují zdravé hygienické návyky.

Vánoce s Hebe

Parfémy ve tvaru vánočního stromečku, přírodní kosmetika zabalená do perníkové chaloupky, ale také sady na líčení, elektrické zubní kartáčky a krémy až z daleké Jižní Koreje. Produkty, které potěší vaše blízké pod stromečkem, najdete v drogerii Hebe. Navíc s ní ušetříte, protože ve vánočním katalogu nabízí ty nejlepší značky za skvělé ceny. Stovky výhodných nabídek najdete na webu hebe.com/cz v mobilní aplikaci i v kamené prodejně v galerii Harfa. Hebe garantuje bezpečnou online platbu a registrovaným zákazníkům poskytuje 10% slevu na jejich první objednávku. Při nákupu nad 120 Kč mají registrovaní zákazníci dopravu zdarma. Zboží je možné vrátit do 14 dnů.

Připravila: Rozálie Kloučková

Zdroj informací: Hebe.com
Zdroj fotografií: Hebe
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků