Hobby

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2013

Sbírání kytiček

Zajímá vás, jaký máte horoskop na týden od 22. dubna?

Beran (21.3. – 21.4.)

Počátkem týdne budete pracovití, horliví, od práce neodejdete, dokud ji nedokončíte. Dokonce vám nebude ani dělat problém vstát uprostřed noci, a zorganizovat záchrannou akci na pomoc přátelům, kteří se dostanou do pořádného průšvihu. Pokud si nechcete nadělat zbytečné problémy, ve dnech okolo čtvrtka nepodepisujte žádné listiny, smlouvy. Když zjistíte, že na vás někdo žárlí, že vám závidí, nevšímejte si toho. Každou reakcí byste pouze přilili pověstný olej do ohně.


Býk (22.4. – 21.5.)

Vy si prodloužíte trošku víkend, což platí zejména pro oslavence. Dobrá nálada a chuť slavit vás neopustí do středy. Dokonce se začnete jinak stravovat, mnozí z vás změní styl oblékání, osobní imagy. Až částečné zatmění měsíce v druhé polovině týdne vám připomene, že život nejsou jenom oslavy, ale i povinnosti. Budete se muset vrátit k nějakému starému problému. Intuitivně vycítíte, že když ho nevyřešíte, ocitlo by se s velkou pravděpodobností vaše intimní partnerství nebo pracovní kariéra v krizi.


Blíženci (21.5. – 21.6.)

Ignorujte v tomto týdnu rady přátel i kolegů, pouze byste se dostali do problémů! Zejména když půjde o finance, majek, neriskujte, nepodlehněte vábničce rychlého výdělku, mohli byste přijít o vloženou investici! V druhé polovině týdne neposlouchejte klepy, zejména v zaměstnání se držte dál od diskutujících hloučků. Někdo by svými katastrofickými scénáři zasel do vašeho podvědomí nejistotu z budoucnosti, a ještě během víkendu byste se pořád budili ze snu.


Rak (22.6. – 21.7.)

Doslova na roztrhání budete v první polovině týdne. Tak si pořádně organizujte čas, a hlavně neprotahujte pozdě do noci sedánky a mejdany s kolegy, přáteli! Bouřit by se začala nejen vaše drahá polovička, děti, ale i vaše trávení, ledviny! V druhé polovině nepodepisujte právní dokumenty dřív, dokud si nebudete jisti, že jste vše správně pochopili. Jinak proděláte i kalhoty!


Lev (22.7. – 22.8.)

Ačkoliv budete počátkem týdne utrácet, dluhy si nenaděláte. Naopak pokud podnikáte, právě během nákupů dostanete docela zajímavý nápad, jak si zvýšit zisky firmy. Ve dnech okolo čtvrtka se obrňte trpělivostí. Na domácí půdě nebude atmosféra úplně ideální, zejména pokud se nevěnujete pravidelně rodičům, seniorům. Vyčtou vám to, což vás emočně pořádně rozhodí. Nicméně vše se budete snažit napravit během víkendu, a horoskop nevylučuje, že s celou širší rodinou navštívíte zábavný park, možná si vyjdete na výlet za hranice.

 

Panna (23.8. – 22.9.)

Pilné jako včelky budete hned zkraje týdne. Dokonce se budete cítit jako ve svém živlu, když okolo vás vznikne chaos, a vy vše uvedete opět do pořádku. Nezapomeňte ale na to, že život není pouze práce, povinnosti. Zejména pokud žijete v mileneckém vztahu, intimní protějšek se začne cítit na druhé koleji a patrně vám ve dnech okolo čtvrtka ztropí velmi hlučnou žárlivou scénu, o které si budou mezi sebou sousedé či přátelé vyprávět ještě příští týden.


Váhy (23.9. – 23.10.)

Svět budete vnímat jakoby vzhůru nohama počátkem týdne. Ve dne se budete cítit unavené, bez energie, naopak jakmile zapadne za obzor Slunce, ožijete, a během večera či v noci uděláte neuvěřitelné množství práce. Částečné zatmění Luny může udělat pořádný chaos ve vašich financích. Bude to malé připomenutí, že dluhy se mají splácet včas, jinak na vaše dveře zaťuká exekutor.


Štír (24.10. – 22.11.)

Informace, které se dozvíte z tajného zdroje, si nechte pro sebe. Někdo si tím totiž vyzkouší, zda dokážete mlčet, zda jste loajální, zda se na vás může spolehnout. Ve dnech okolo čtvrtka se nevyhnete rozhodnutí, které vám radost neudělá. Ale zatmění měsíce ve vašem znamení vás upozorňuje, že když se něčeho nevzdáte dobrovolně, mohli byste přijít o daleko víc, možná o důvěru své drahé polovičky.


Střelec (23.11. – 21.12.)

Zkraje týdne vám někdo vrátí peníze, a vy zpočátku nebudete vědět, proč vám je dává. Bude se totiž jednat o půjčku z hodně dávné minulosti. Až do středy místo výtahem se raději projděte pešky. Může dojít k chvilkovému výpadku elektřiny, a vy něco důležitého prošvihnete! Ve dnech okolo čtvrtka to nebudete mít jednoduché v zaměstnání. Pohádáte se snad s každým koho potkáte, ale bude se jednat vesměs o lidi, které nemáte v lásce, takže vám bude úplně jedno.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Start do nového týdne bude pohodový, ale bude to pověstný klid před bouří. Nadřízení vás totiž doslova zavalí pracovními povinnostmi, protože někdo onemocní, a vy nebudete vědět, kam dřív skočit. Přepracovanost o sobě dá vědět již ve dnech okolo čtvrtka. Vybouchnete, a vše odnese někdo z přátel, možná zvýšíte nepřiměřeně hlas i na své ratolesti. Následovat bude únavu, kterou byste neměli podceňovat. Prospěje vám si během víkendu dopřát saunu, relaxační masáž, vyplavíte tak ze sebe škodliviny i nahromaděný stres.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Podnikáte-li, odložte podpis smluv až na příští týden. Situace bude jasnější, zejména cenově byste se podcenili. Za přispění pomluv se ve dnech okolo čtvrtka může začít otřásat v základech vaše kariéra, profesní pověst. To berte ale z té pozitivní stránky, protože vám nepříjemná situace vytvoří příležitost diskutovat s nadřízenými mezi čtyřmi očima, a vše si ujasníte. Pravda totiž vždy vypluje napovrch, tak tomu pomozte, a nebojte se mluvit otevřeně.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Pomáhat lidem, které máte rádi, ať to jsou přátelé nebo příbuzní, bude v tomto týdnu pořádně ošemetné. Budou mít totiž snahu na vás přehodit svoje problémy, jenže abyste nebudete mít dostatek času a hlavně objektivních informací. Tak se držte zpátky, šetřete radami jako šafránem, svůj názor si nechte pro sebe. Když na vás někdo bude příliš tlačit, řekněte razantní „ne“. Když se naštve, přestane se s vámi v dalších dnech stýkat, to berte jako výhru, protože se bude jednat o člověka, který vás chtěl pouze využít.

 

Autor: Naďa Šmídová, www.nadasmidova.webpark.cz, telefon 603 422 219
Foto: iStock
20. 4. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků