Nezařazené

Hotel Nové Lázně v Mariánských Lázních je plný novinek

Přemýšlíte, jak si před začátkem zimy dobít baterky a posílit imunitu? Vyzkoušejte novinky hotelu Nové Lázně v Mariánských Lázních.  Ten vám nově nabízí jeden z nejaktuálnějších systémů zdravotně kompenzačního cvičení, pochutnáte si v restauraci Royal na bohaté nabídce chutných a zdravých pokrmů à la carte. Rekondiční pobyty je možné koncipovat také jako benefity pro management.

Hotel Nové Lázně pamatuje počátek lázeňského života v Mariánských Lázních. Na konci 19. stol. byl podstatně přestavěn a rozšířen a od té doby je honosnou chloubou města, kterou při svém pobytu navštívily přední osobnosti kultury a politiky. Stejně jako ony, mohou i dnes hosté hotelu ocenit úchvatnou autentickou výzdobu římských lázní, královské kabiny či císařského pokoje. Po rekonstrukci v novém miléniu září hotel obnovenou skvostnou novorenesanční architekturou, zároveň však nabízí moderní komfort nejen ubytování, ale především lázeňské péče. A pokaždé také přichází se zajímavými novinkami.

Five-Konzept pro zdraví a dobrou kondici

Odborný tým hotelu zařadil tento rok do nabídky lázeňské péče jeden z objevných současných přístupů k rozpohybování ztuhlého těla, tzv. Five-Konzept. Velký hit funkčního cvičení poslední doby přináší důležitou kompenzaci jednostranné zátěže našeho organismu. Vychází z klasického protahování, avšak oproti strečinku jej doplňuje navíc i silovým zatížením svalů.

Takový stimul při správném vedení a za přispění opory speciálních cvičebních zařízení z ušlechtilého dřeva způsobí, že se sval naučí nový pohybový vzorec a postupně se mu navrací jeho původní délka. Takto získaná flexibilita těla přináší nejen osvobození od omezení způsobeného zkrácenými svaly a ve stáří dostatečnou pohyblivost, ale také omezení bolestivosti svalů způsobené slepením fascií (blanitých pouzder svalů).

Lahůdky, jen si vybrat

Většina lázeňských pobytových balíčků nabízí plnou penzi či polopenzi. V Nových Lázních si však přijdou na své i ti, kteří rádi uspokojí své aktuální chutě výběrem z momentální nabídky jídelního lístku. Právě takové kulinářské výpravy si mohou hosté dopřát v luxusní hotelové restauraci Royal také formou à la carte. Zdravá a vyvážená jídla z české a mezinárodní kuchyně připravuje šéfkuchař se svým týmem i s ohledem na speciální požadavky či individuální stravovací plán hostů.

Podpora zdraví jako benefit

Lázeňská péče se již dlouho nezaměřuje jen na zmírnění zdravotních komplikací či doléčení pooperačních stavů. Moderní přístup k lázeňství klade velký důraz rovněž na prevenci. Proto nabídku pobytových balíčků hotelu Nové Lázně obohacují wellness programy. Specifickou oblastí jsou pak rekondiční pobyty pro členy managementu různých společností, které mohou zaměstnavatelé koncipovat jako benefit. Taková forma odměny nejen ocení vysoké pracovní nasazení manažerů, ale zároveň pomůže kompenzovat jejich pracovní vypětí a regenerovat síly pro další výzvy.

Připravila: Katka Soušková

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Mariánské Lázně
Zdroj fotografií: Mariánské Lázně

Diskuze: příspěvků