Shopping

Hugo Boss ve Fashion Areně

Sbírání kytiček

Outletové centrum Fashion Arena nabídne luxusní módu značky Hugo Boss v obchodě mimořádných nabídek Fashion Street 33. Značku netřeba představovat. Dokonale padnoucí střihy se snoubí s výběrem těch nejkvalitnějších materiálů zaručujících pohodlí a komfort. Ať už ležérnější, volnočasovou módu, či naopak formální oblečení můžete od 28. 10. – 19. 12. 2010 pořídit ve Fashion Arena Outlet Center v Praze – Štěrboholích mimořádně výhodně. Slevy se budou pohybovat v rozmezí 40 – 70 %. Kromě výhodných cen se můžeme těšit také na speciální týdenní akce a v sortimentu bude i další světoznámá značka dámské módy Strenesse.

Přestože je nabídka outletového centra sama o sobě atraktivní, veškeré zboží lze nakoupit vždy minimálně o 30 % výhodněji oproti běžným obchodům – speciální obchod mimořádných nabídek Fashion Street 33 přináší vždy ještě něco navíc. Jedná se např. o výprodejové slevy, prodej vzorkových kolekcí nebo se může jednat o dočasné představení značek, které v outletovém centru jinak nemají svůj stálý obchod. Tak je tomu právě v případě značek Hugo Boss a Strenesse, které v obchodě Fashion Street 33 nabídnou svůj sortiment od 28. 10. do 19. 12. 2010. Po velkém úspěchu na jaře letošního roku jsou obě značky v tomto obchodě již podruhé.

V obchodě Fashion Street 33 na vás čekají speciální týdenní akce, které se budou vždy po týdnu měnit – například sekce, kde bude zboží označeno „VŠE ZA“ s jednotnou cenou za kus.

Připravila: Katka
Foto: Fashion Arena
5. 11. 2010
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků