Kosmetika

Inspirujte se novou kolekcí účesů

Sbírání kytiček

Účes, který můžete snadno přečesat a upravit podle příležitosti, nálady či pracovních povinností, není k zahození… Tak se nechte inspirovat.

 

Look Romántica

Dvě podoby jednoho účesu najdete v aktuální kolekci účesů nazvané DUALIS, která se inspiruje minulostí a sny o budoucnosti. Módní designéři a vlasoví stylisté týmu ALCINA takto vytváří současný trend, který boří hranice mezi jasnou a čistou linií a měkkou romantickou siluetou. Dualis look 2011 je inspirován módou 50. a 70. let.
 

Kolekci Dualis – Romántica & Consciente (romantická & sebevědomá) připravil Holanďan Paul Gehring. Jeho nová trendová kolekce je založena na preciznosti střihu a dualitě stylingu. Jeden z účesů představujeme na fotografiích.

 

Look Romántica

Look Romántica se inspiruje ženskou elegancí 50. let. Ženský výraz ve spojení s fascinujícím stylingem poutá plnou pozornost. Odhalte magickou přitažlivost stylu, který ženě dodává romantický vzhled a jistou koketerii.

 

Look Consciente

Look Consciente je inspirován 70. lety a kombinuje přísnou elegantní věcnost a smyslně svůdný výraz. Styl s protikladnými prvky vyzařuje šarmantní a elegantní ctižádost, která díky vynikajícímu stylingu utváří obraz přísné a zároveň smyslně svůdné ženy.

 
 
Tipy na vhodné stylingové přípravky
Osobitých kreací v duchu této kolekce můžete hravě dosáhnout pomocí pěti produktů inovativní stylingové řady ALCINA Fascination Styling.
 
  • Pěnové tužidlo pro větší zpevnění a objem (228 Kč) – jemná pěna, která se snadno aplikuje a při fénování rychle schne. Účesu dodá přirozený objem a zpevnění. Je vhodné pro všechny délky a typy vlasů včetně dlouhých.
  • Formující gel pro velmi silné zpevnění (298 Kč) – silně fixační gel je ideální pro extravagantní styling. Vlasům dodává módní hedvábný lesk, nelepí, účes je možné opakovaně upravovat a následně jej lze snadno vyčesat. Je vhodný pro kratší či přiléhavé účesy.
  • Fixační lak pro velmi silné zpevnění (248 Kč) – jemný aerosol s příjemnou vůní, který rychle schne a vlasy nelepí. Během 60 sekund dodá účesu velmi silné zpevnění s dlouhodobým efektem při zachování pružného a přirozeného vzhledu. Je vhodný pro dokonalé zafixování večerních účesů, pro efektní styling.
  • Sprej pro zpevnění účesu od kořínků ke konečkům (358 Kč) – jemný sprej se dobře aplikuje a je snadné jej vyčesat. Účesu zajistí dokonale pružné zpevnění s dlouhodobým efektem. Je vhodný pro dlouhé vlasy a kreativní výčesy.

     

    ALCINA styling

  • Pěnový sprej pro objem a zpevnění odrostu – přípravek s extra silným a dlouhodobým efektem přirozeného objemu od kořínků vlasů. Díky speciálnímu aplikátoru je možné jej nanášet přímo ke kořínkům. Je vhodný pro jemné vlasy a vlasy bez objemu.

Zajímá vás, kdo je PAUL GEHRING?
Holanďan Paul Gehring v současnosti žije v Barceloně, ovládá sedm jazyků a všechny aktivně používá na svých seminářích. Hairstylista, kadeřník, tvůrce image a módních trendů Paul Gehring reprezentuje to nejlepší, nejpraktičtější a nejprofesionálnější z různých škol starého kontinentu. Během své dosavadní kariéry vyškolil již tisíce kadeřníků na celém světě. Vytvořil si svůj vlastní styl charakterizovaný osobitou schopností kombinovat nejrůznější nápady a kulturní vlivy. Paul Gehring si na mezinárodní scéně vydobyl mimořádný kredit jako skutečný inovátor. Největšího úspěchu ve školitelské oblasti dosáhl přelomovou novinkou „fastcut“ – technikou rychlého objemového střihu. Jedná se o naprosto výjimečnou metodu, která kadeřníkovi umožní zvládnout základní střih za pouhých deset minut.
Jeho tvorba je velmi specifická, protože jeho trendové kreace představují tzv. „real fashion“, tedy nositelnou módu, kterou lze snadno přenést do ulic. „Mojí filozofií je praktická móda,“ vysvětluje Gehring. „Navrhuji každodenní střihy vhodné do salonu! Žádné paruky, žádné prodlužování. Skutečnou módu pro skutečné ženy,“ dodává. Každý kadeřník si v jeho kolekci najde inspiraci pro svou každodenní práci a zákazník může začít toužit po krásném, nositelném a trendy účesu.
 
Připravila: Šárka
Foto: Alcina
18. 4. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků