Akce

INTERBEAUTY PRAGUE: veletrh krásy a zdraví

Sbírání kytiček

Upravený vzhled je u ženy, ale i muže čím dál více důležitý. Dodá sebevědomí a šmrnc.

Trendy vzhled pomůže zaujmout opačné pohlaví nebo třeba při pracovním pohovoru. Ale jak se orientovat v široké nabídce různých kosmetických produktů, služeb a procedur? Jaké jsou vlastně aktuální trendy, co se nosí a co už je out? Odpověď můžete najít na jednom jediném místě: jarním veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2017, který se bude konat v jarních dnech 21. – 22. dubna na pražském výstavišti v Holešovicích. 

Čekají na vás jarní i letní trendy a novinky z oblasti kosmetiky, péče o pleť, vlasového a nehtového designu, wellness i relaxace. Samozřejmostí je také péče o tělo a zdraví, která se nekompromisně promítá do celkového půvabu. Kromě prezentací nejrůznějších značek je pro návštěvníky připraven i oblíbený Make-up point s líčením zdarma, zkrášlovací procedury za příjemné ceny, zajímavé přednášky i setkání se známými osobnostmi. Svoje tipy vám prozradí jedni z nejpovolanějších. 

Část pátečního programu bude patřit přednímu českému stomatologovi, stomatochirurgovi, specialistovi na laserovou a estetickou medicínu, podnikateli či moderátorovi Romanu Šmuclerovi. Svoji účast přislíbila také světová modelka, Česká Miss z roku 2006, Renata Langmannová

Návštěvníky čeká před létem velice aktuální bezplatné vyšetření mateřských znamének. Stav vlasové pokožky vám prozradí trichologické vyšetření vlasů. Své tělo si můžete zdarma nechat namasírovat. Milovnice nehtového designu by si neměly nechat ujít nehtové workshopy pro profesionály pod záštitou Akademie nehtařek. 

A nezapomínáme samozřejmě ani na muže! Zatímco dámy budou rozjímat ve svém ženském světě, pánové si mohou v sobotu, díky ryze pánskému salonu Gentleman brothers, nechat ze svých vousů vytvořit nový kreativní model. 

Když už budete znaveni celodenním chozením, můžete přijít podpořit kreativitu profesionálních týmů v odborných soutěžích, jež budou celodenně probíhat nebo nechat ošetřit své nohy manikúrou. Tématem 8. Mezinárodního MČR v Make-upu bude „Bohemian Fantasy“ a jeho vítěz bude Českou republiku reprezentovat v Mnichově. Nehtařky své síly změří v Czech Nail Cupu. Nádhernou podívanou zaručí Body Art Czech 2017, který se ponese v duchu „Comics“. 

Více informací o veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE a jeho programu naleznete na www.interbeautyprague.cz

Připravila: Katka
Foto: Interbeauty Prague

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků