Volný čas

Interiér v březnu podle Feng Shui

Jaro a jarní energie přinášejí nové energie. Aby tyto nové energie mohly vstoupit do vašeho života, musíte jim udělat prostor. A to samé platí i pro váš domov, pracovní místo i všechny prostory, kde trávíte více času.

Heslem března je jarní úklid

Jarní úklid nám umožní dát z prostoru pryč vše, co souvisí se zimou. O čem víme, že to nebudeme v budoucnosti potřebovat. V závislosti na počasí byste měli začít uklízet všechny zimní věci. Dejte je na předem vymezené místo. Vrátíte se k nim zase v čase, kdy budete interiér připravovat na zimní období.

Na místo zimních věcí by mělo přijít vše jarní. Interiér musíte hlavně odlehčit, otevřít a „provětrat“. Zbavte se těžkých a ponurých energií zimy. Těžké a teplé materiály by měly vystřídat ty lehké a svěží.

V přírodě začíná vládnout zelená barva. Ta by měla vašemu interiéru dominovat. Pro jaro jsou typické květiny. Přesně to jsou vzory a motivy, které byste si měli v co nejhojnější míře dát do interiéru.

Úklid není jen o výměně, ale také o „úklidu“ jako takovém. Měli byste celý interiér otevřít a „vysmýčit“. Všechna špína, usazený prach a nečistoty by měly zmizet.  K jaru patří nové vůně. Ty by měly být co nejvíce svěží, květinové.

Zajíc miluje svůj domov a zázemí. Proto je velmi důležité, abyste se doma cítili dobře a příjemně. Od jara máme co nejvíce času trávit venku. O to více je důležité, abychom se těšili na návrat domů. Funkční domov a zázemí dodává zajícům sílu a energii.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků