Tipy

Intimní emulze od značky Neutral

Každý den je naše pokožka vystavena nepříznivým a dráždivým látkám. Nejen z toho důvodu je ji potřeba neustále chránit a pečovat o ni.

Nyní na český trh přichází značka Neutral, jejíž produkty jsou speciálně vyvinuté pro citlivou pokožku tak, aby se minimalizovalo podráždění. Díky tomu slouží jako perfektní volba v péči o intimní partie žen

Nová intimní mycí emulze od skandinávské značky Neutral slouží jako spolehlivá ochrana před řadou gynekologických problémů a zanechá vaši pokožku čistou, svěží a jemnou po celý den. Výrobek neobsahuje žádná barviva ani parfémy. Ve spojení s kyselinou mléčnou, která je přirozenou součástí intimních partií žen, zajistí správnou rovnováhu pH faktoru. 

Značka Neutral chrání pokožku ve Skandinávii již více než 40 let. V Dánsku se společnost dokonce stala jedničkou v boji proti kožním alergiím. Na českém trhu však podobné produkty doposud chyběly. 

Výrobky Neutral vznikají ve spolupráci s Dánskou Asociací pro astma a alergii a jsou dermatologicky testovány. Mohou je využívat i lidé, kteří mají extrémně citlivou pokožku. Vhodná je tedy i pro ty, kteří trpí čím dál tím více rozšířenými alergiemi a ekzémy.

Zdroj a foto: Neutral


Diskuze: příspěvků