Kosmetika

Jak být ráno šik za pár minut

Každá žena se chce líbit, to platí bez ohledu na roční období. Ale léto doslova nahrává tomu, abyste se obrazně řečeno hodily do gala docela rychle. Přesvědčíme vás, že to jde docela snadno!

Každou ženu nejvíce zdobí úsměv, který nic nestojí, navíc díky němu budete na okolí působit nejen příjemněji, ale i přitažlivěji. Co k němu ještě přidat, abyste se cítily skvěle a stejně tak i vypadaly?

Ranní osvěžení

Zavodňovat organismus zevnitř je třeba neustále, ale stejně tak musíte osvěžovat i svou pleť zvenčí. Což byste automaticky měly dělat nejen každý večer, když se odličujete, ale i ráno. Pleť vyčistěte a použijte tonikum podle typu své pleti, aplikujte lehký hydratační přípravek a základ máte hotový.

Nezapomeňte: Obecně platí, že pokud se krémy, gely, fluidy a podobné produkty nevstřebají do maximálně 15 minut, nemá cenu dál čekat – přebytky přípravku setřete.

Bleskový make-up

Každá pleť, i ta, co se špatně opaluje, už získala více, či méně zabarvený nádech. Pokud vám to ale nestačí, místo podkladového krému rovnou použijte BB, nebo CC krém. Přesné složení přípravku si raději ověřte na obalu, obecně platí toto: BB krémy jsou „přechodem“ mezi podkladovým krémem a make-upem, jen v lehčím provedení, měly by také hydratovat a jemně sjednotit tón pleti. CC krémy přece jen více schovají kdejakou barevnou nedokonalost, můžou i vyživovat a podobně. Podstatné však je, že nyní sáhnete jen po jednom přípravku, aplikujete ho, namalujete si řasy a rty přetřete leskem.

A co na sebe

To je snadné, oblékněte si šaty a více už nemusíte dumat. Anebo vsaďte na svou oblíbenou pestrobarevnou sukni se vzorem, ke které stačí přidat jednobarevné tričko. Nakonec ještě zkontrolujte obsah kabelky a můžete vyrazit.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: MM beauty & colours
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků