Krása

Jak dotáhnout svůj vzhled k dokonalosti

Sbírání kytiček

Snad každá z nás si přeje být krásná a přitažlivá. Vypadat k světu a cítit se dobře dá však práci. Na své postavě můžete zapracovat cvičením a životosprávou, oblečení můžete dotáhnout pomocí stylistů, líčení zase s vizážistkou. Přinášíme pár tipů, jak vypadat ještě lépe.

Na svém vzhledu můžete změnit leccos, ale jsou věci, s nimiž si poradí jen plastický chirurg či korektivní dermatolog. Někdy stačí jen málo, třeba vyplnit vrásky či zvětšit rty kyselinou hyaluronovou, jež vám dodá svůdný výraz. Kyselina hyaluronová způsobí, že rty jsou pak mnohem výraznější a plnější, a tak i vy můžete na první pohled zaujmout. A přitom celá procedura není nikterak složitá, a samozřejmě ani bolestivá.


Nezapomeňte na doplňky

Ruku v ruce s krásou obličeje a vlasů jde také oblečení a výběr doplňků. Nemusíte mít statisíce a být oblečena do drahých značek. Mezi drobnosti, které vás doslova rozzáří, patří šperky, ať jde o náušnice, řetízky, prstýnky, náramky či brože. Šperky jsou opravdu in, což dokazují i kolekce známých módních návrhářů. K velmi vyhledávaným patří šperky CK, které působí sexy, moderně, dokonale a v některých případech i elegantně, či extravagantně. Záleží tak na každém, jakým směrem se chce vydat, a co si nakonec dokáže vybrat. V tomto ohledu platí, že každá žena má svůj jedinečný styl a vkus.


Kabelky jako vášeň

Pokud je řeč o doplňcích, nesmíme zapomenout na to nejdůležitější – kabelky. Neobejdeme se bez nich. Kde bychom také nosili všechny nezbytné drobnosti. Taková krásná kožená kabelka nejenom že dokonale podtrhne celkový vzhled, ale navíc nabídne dostatek prostoru pro všechny nezbytnosti, které jsou po celý den potřeba. Pokud si kupujete kabelku, volte spíše kvalitní kousek z pravé kůže, který vám vydrží i několik let.

Kmerční prezentace
Foto: Thinkstock
27. 4. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků