Krása

Jak na prodlužování a zahušťování vlasů

Je vaším snem mít husté a krásné vlasy? Ne každá z nás ale měla to štěstí, že? Dnes bych vám proto chtěla ukázat, jak vlasů snů můžete dosáhnout i vy.

Podíváme se na to, jaká jsou pravidla a zásady a proč právě tahle metoda prodlužování a zahušťování vlasů patří k mým nejoblíbenějším.
Důležité je vybrat pramínky, které jsou identické se strukturou, hustotou a odstínem vašich vlasů. Za těch sedm let, co zákaznicím vlasy prodlužuji, se mi nejvíce osvědčila metoda keratinem. Prodlužování touto metodou je pro vaše vlasy šetrné a nijak je nezatěžuje.
Zároveň je velmi důležitá volba kvalitních spojů. Osobně nedám dopustit na tzv. malá zrnka rýže, která jsou ty nejmenší na trhu. Celkový výsledek vypadá naprosto přirozeně.
Prodlužování a zahušťování vlasů keratinem Foto: Lenka Pešátová
Prodlužování a zahušťování vlasů keratinem Foto: Lenka Pešátová
Takto prodloužené a husté vlasy vám vydrží celý rok, ale nesmíme zapomínat na jejich údržbu a péči o ně. Každé tři měsíce pramínky pomocí speciálních kleštiček sundáme a opět je umístíme blíže k pokožce hlavy. A pak už nezbývá, než jen oslňovat okolí svou krásnou nadýchanou hřívou.
Připravila: kadeřnice Lenka Pešátová

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: www.byrdie.com/keratin-hair-extensions-5085290
Zdroj fotografií: Pixabay, Lenka Pešátová

Diskuze: příspěvků