Shopping

Jak ušetřit při nákupu léků, doplňků stravy a vitaminů

Sbírání kytiček

Kdo by měl čas nebo chuť obíhat lékárny, když ho náhle přepadne viróza, chřipka nebo jiné nepříjemné potíže. Ale i kdybyste měli čas, ušetřete si ho pro své blízké a přípravky z lékáren nakupte v klidu z domova. Přes internet.

Využijete hned několik výhod najednou. Přehled o sortimentu je jasně značený, takže se rychle zorientujete, stejně tak jste okamžitě informovaní o cenách. Ušetřit nejen čas, ale i peníze můžete díky často vyhlašovaným slevovým akcím, od věci není ani nabídka dopravy zdarma (zpravidla od určité výše nákupu).

 

Spolehněte se na odborníky

Navíc některé on-line lékárny, jako například Pilulka.cz, slibují velice rychlé doručení vámi vybraných produktů, dokonce už do čtyř hodin od objednávky. Což přijde vhod zejména v případě, kdy se opravdu necítíte dobře a potřebujete akutně zlepšit svůj zdravotní stav. Pokud ovšem nedáte dopustit na vlastní „oči a uši“, a na přípravky z lékárny nespěcháte, můžete si vybrat jedno z několika desítek odběrných míst po celé České republice, s nimiž Pilulka spolupracuje.


A nejste-li si jistí, zda kupujete skutečně správný přípravek, nebo se chcete poradit, kontaktujte odborníky Pilulky buď telefonicky, nebo mailem.

 

Využijte slevové kódy

Abyste si nákup co nejvíce zpříjemnili, vyplatí se využít nabídky slevových kódů. Najdete je například na slevovekody.com/pilulka-cz. Ostatně mnohé (nejen) potravinové doplňky stojí poměrně hodně peněz, tak proč neušetřit. Samozřejmě nejde jen o léčivé výrobky; slevové kódy lze uplatnit například i při nákupu kvalitní kosmetiky. Pokud máte rádi kosmetiku Yves Rocher, podívejte se na slevovekody.com/yves-rocher. Ostatně Vánoce se nezadržitelně blíží…

Připravila: Marcela
Foto: iStock
23. 10. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků