Shopping

Jak vybrat nábytek do ložnice. Co zohlednit a neopomenout?

Sbírání kytiček

Naše psychická i fyzická pohoda záleží především na kvalitním a zdravém spánku. Proto je v ložnici nutná hlavně kvalitní postel. Svou roli hraje i další nábytek.

Rozhoduje o zdravém spánku pouze postel?

Z hlediska dokonalého pohodlí je ideální trojkombinací kvalitní postel, rošt a matrace, ale vliv má rovněž materiál polštářů a přikrývek. Na to nezapomínejte! Nezáleží přitom pouze na materiálech a kvalitě zpracování, ale postele musí být i dostatečně dlouhé a široké a neměly by být přímo u země.

Náš tip: prohlédněte si dřevěné postele, které jsou nejen  kvalitní, ale zároveň se stanou výrazným estetickým prvkem ložnice!


Tuto vlastnost zdůrazněme, neboť zdravý spánek závisí i na celkovém vzhledu ložnice! Vždyť kdo by chtěl usínat, nebo se naopak probouzet v místnosti, ve které se mu nelíbí. Proto při nákupu nezohledňujte pouze kvalitu, ale rovněž design. Pokud pořizujete šatní skříně, dbejte na to, aby vzhledově ladily s ostatními kusy nábytku.


Ložnicové sestavy jako ideální řešení!

Pokud chcete, aby vaše ložnice ladila a nemáte čas na výběr jednotlivých kusů nábytku, doporučujeme vám pořídit kompletní ložnicovou sestavu. Pak totiž nebudete muset vybírat vše zvlášť a budete mít jistotu, že celá ložnice bude dokonale sladěna.

Náš tip: zaujali jsme vás? Potom se zaměřte na ložnicové sestavy v e-shopu Nabytek-helcel.cz, kde je seženete za výhodné ceny!

Komerční prezentace
Foto: Helcelet nábytek
21. 7. 2015
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků