Shopping

Jak vybrat správné osvětlení

Osvětlení patří neodmyslitelně do každé domácnosti. Jeho výběr ale není vždy jednoduchý. Přečtěte si, jakým světlem doladíte svůj byt nebo dům k dokonalosti.

Myslete na sladění interiéru 

Kvalitní lustr má funkce hned dvě. Tou první je samozřejmě osvětlení místnosti. Lustr představuje hlavní zdroj světla v centrální části pokoje. Kromě zdroje světla plní i funkci designovou. Měl by zapadnout do celkového stylu interiéru jako poslední puzzle kousek do skládačky. A to jak barevným provedením, tak tvarem. Pokud zařizujete například chalupu, sáhnete spíše po rustikálních lustrech, které doladí atmosféru a nebudou působit jako pěst na oko. Doma si pak dovolte klidně luxusnější kousek, kterým ohromíte každou návštěvu. 

Buďte kreativní jako designéři 

Pokud patříte mezi odvážnější ženy a hledáte něco speciálního, udělejte z lustru klidně dominantní prvek celé místnosti. Jak toho docílíte? Na trhu najdete stropní osvětlení originálních tvarů i zajímavého barevného provedení od předních designerů. Středové osvětlení tvoří nejdůležitější část místnosti, nebojte se zapojit svoji fantazii a vykouzlit vkusný interiér s originální dominantou. Pořiďte si neokoukaný designový kousek v kombinaci s úsporným LED osvětlením. 

Zóny v obývacím pokoji 

V obývacím pokoji to žije. Schází se v něm celá rodina odehrává největší část společně stráveného času. Doplňte obývací pokoj i dalšími světly z Profisvítidla.cz. Ve společenské místnosti se může nacházet pracovní část se stolem, který určitě vybavte stolní lampičkou. K relaxaci vám zase pomohou nástěnná svítidla nebo stojací lampy. Ty vykouzlí atmosféru vhodnou na čtení nebo na romantickou chvilku s partnerem. Klidně použijte regulovatelné zdroje, které vám umožní plynulou manipulaci se světlem, čímž dosáhnete různé intenzity.

KP
foto: Profisvitidla


Diskuze: příspěvků