Kosmetika

Jak získat svůdný dekolt?

Sbírání kytiček

Tuto otázku si pravděpodobně položila nejedna z nás. A před plesovou sezónou možná i mnohem častěji než jindy.

Stoprocentní recept nejspíš neexistuje, ale řešením jsou různé metody – estetická medicína, cvičení na posílení prsních svalů a také speciální kosmetika.
Poprsí každé ženy je ovlivněno řadou faktorů – pevností, tvarem a velikostí, ale také napětím pokožky a podpůrných svalů. Ale tvar a pevnost prsou ovlivňují i další příčiny. Alena Kimlová, odborná kosmetička GERnétic, vysvětluje: „Mezi základní důvody změny poprsí patří zejména věk, výživa, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem či hormonální antikoncepce… Pro zachování svůdného vzhledu je důležité neustále o tyto partie pečovat, jinak dochází ke ztrátě pevnosti, pružnosti a snižuje se hydratace kůže na poprsí.“  
 
Proto francouzská kosmetická značka GERnétic přichází s exkluzivním programem přípravků pro domácí péči o poprsí. Jedná se o sadu přípravků v luxusní bílé kazetě (2990 Kč) obsahující tonikum Seino, krém Macro 2000 a buněčný stimulátor Endo Special+.
 
Stimulační tonikum na poprsí Seino 100 ml působí příznivě na vyváženou činnost vaječníků. Krém pro zpevnění a modelaci poprsí Macro 2000 (100 ml) – výživný a zpevňující krém na prsní tkáně harmonizuje činnost žláz, které souvisí s hormonálním systémem (mléčná žláza, hypofýza, vaječníky). Buněčný stimulátor k výživě pokožky poprsí Endo Special + 20 ml vyživuje buňky vaječníků, harmonizuje, působí jako antioxidační faktor. Přípravky dodají správnou výživu pokožce prsou, mléčné žláze i vaječníkům. Výsledkem ošetření je výrazně pevnější poprsí již po první aplikaci. Přípravky dokáží napravit i to, co způsobilo například přehnané opalování, redukční dieta nebo těhotenství.
 
Výrobky GERnétic neošetřují pouze povrch pokožky, ale aktivní látky pronikají do těla. Tento efekt výživy pokožko je možné využít i ze zdravotního hlediska k přirozenému urovnání menstruačního cyklu, k odstranění bolestivé menstruace nebo potlačení nepříjemných projevů u žen v klimakteriu.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv GERnétic
14. 10. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků