Shopping

Jaké povlečení vás v zimě spolehlivě zahřeje? Vsaďte na mikroflanel!

Sbírání kytiček

Jestlipak víte, že ideální noční teplota v ložnici by neměla překročit 17 °C? Podle odborníků má mírný chládek nejpříznivější vliv na organismus a lépe se při něm spí.

Ale co když je vám taková zima, až vám z toho klepou zuby a modrají prstíky na nohou? Není nic jednoduššího, než si pořídit hřejivé mikroflanelové povlečení

Nabídka materiálů ložního povlečení je široká a někdy je těžké se v materiálech vyznat. Obzvlášť v zimním období hledáme lůžkoviny, které dobře zahřívají. Pokud vám nepostačí klasika v podobě bavlny, sáhněte po moderním mikroflanelu. O co přesně se jedná? 

Jaký je rozdíl mezi mikroplyšem a mikroflanelem? 

V souvislosti s mikrovláknem narazíte na dva rozdílné materiály – kromě mikroflanelu také na povlečení mikroplyš. Ten tvoří velké množství jemných a krátkých chloupků, které jsou příjemné na dotek a vždy vás spolehlivě zahřejí. 

Po prvním kontaktu si mikroplyš pravděpodobně oblíbíte. Ovšem pozor – po seznámení s mikroflanelem jej pravděpodobně odložíte stranou, a to jednoduše proto, že má ještě lepší vlastnosti. Většina lidí hodnotí mikroflanel jako více komfortnější. Zaručeně bude vyhovovat i vám a vaší nejlepší přítelkyní pro chladné večery se stane měkoučká deka mikroflanel

Oba materiály jsou lehoučké a bude sám vám pod nimi spát jako v nebi. Jistě vás potěší i to, že po vyprání rychle vysychají a nemusí se žehlit. 

Povlečení výsadou králů? To už dávno neplatí! 

V období středověku bylo ložní povlečení luxusním artiklem a výsadou vyšší společnosti. Šlechta si přitom mohla o materiálu jako je mikroflanel nechat zdát. Vy si ho můžete dopřát za skvělou cenu ve specializovaném e-shopu RodinneBaleni.cz. 

Nepřekonatelnou zimní kombinaci představuje duo prostěradla mikroflanel a povlečení mikroflanel. Obojí se vyrábí v množství designových provedení, o čemž se můžete zanedlouho přesvědčit sama. Ve virtuálních regálech zmíněného e-shopu najdete kvalitní povlečení a prostěradla s různými potisky – momentálně v akci za velmi nízké ceny.

KP
Foto: rodinnebaleni.cz

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků