Shopping

Jaro: Ideální čas na nákup nových spotřebičů

Sbírání kytiček

Spojte jarní úklid s obměnou starého kuchyňského vybavení. S moderními spotřebiči ušetříte energie i svůj čas. Právě teď navíc probíhá oblíbená akce Cashback – za nákup vybraných domácích spotřebičů tak dostanete až 1 500 Kč zpět.

Proč se vyplatí vyměnit staré kuchyňské pomocníky za nové

V posledních letech se objevilo hodně nových technologií, které udělají spoustu práce za vás. Především ale spoří energii. Typickým příkladem je funkce 6. smysl, která automaticky upravuje cyklus pračky, myčky či sušičky podle druhu a zašpinění náplně, nebo okamžitě vyrovnává teplotní rozdíly v ledničce. Znamená to cca 50% úsporu energií oproti starším spotřebičům.


Výměnou staré ledničky, pračky či myčky tak ušetříte v řádu několika set (a velké domácnosti až tisíc korun) ročně! Nemluvě o praktických vychytávkách jako je samočištění trub, nebo antibakteriální povrch ledniček, které vás zbaví zdlouhavé práce s údržbou.


Akce Cashback 2016: ušetřete až 1 500 Kč nákupem spotřebičů

Právě teď můžete při koupi spotřebičů dostat až 1 500 Kč nazpět. Stačí si pořídit jakýkoli spotřebič v akci Cashback do konce května 2016 a svůj nákup do 14 dnů u výrobce zaregistrovat. 1 000 nebo 1 500 Kč – podle vybraného typu spotřebiče – vám pak přijde do 30 dnů na účet.


Jaké značky a prodejci se akce účastní?

V oblíbené akci Cashback si můžete vybrat spotřebiče značek Whirlpool a Hotpoint, které dlouhodobě patří k nejúspěšnějším v oboru „bílé techniky“. V akční nabídce najdete předem i horem plněné pračky, šikovné kombinované pračky se sušičkou, samostatné sušičky, tradiční bílé i nerezové chladničky nebo moderní sporáky.


Tipy na chytré spotřebiče, které vám ušetří práci

Značky Whirlpool a Hotpoint jsou kromě spolehlivosti známé i inovativním přístupem ke svým výrobkům. Za všechny jmenujme například technologii ZEN u praček, které jsou díky ní téměř neslyšné. Speciální pohyby bubnu se bez vibrací postarají o účinnou a zároveň šetrnou péči o tkaniny. Moderní chladničky Whirlpool zase nabízejí přihrádku s nízkou teplotou kolem 0 °C pro bezpečné skladování masa, ryb a lahůdek, beznámrazovou úpravu nebo stálou kontrolu ideální vlhkosti.


Chcete si usnadnit práci s novými pomocníky? Podívejte se na kompletní nabídku spotřebičů v akci Cashback a ušetřete nákupem až 1 500 Kč.


Komerční prezentace
Foto: Whirpool
14. 4. 2016

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků