Krása

Jaro ve filmovém stylu

Romantika, dobrodružství, fantazie, uvolnění a hlavně žádná nuda. Zkrátka svět filmu plný světla, barev a odhodlání. Takový bude módní svět obouvání…

Ve velkém filmovém stylu vstoupí do jara právě značka Baťa, ostatně některé jarní novinky obuvi jsou již na trhu. A na ty ostatní si ještě musíme chviličku počkat.
A jaká tedy dámská kolekce bude?
 
 Trendy Flower

Trendy Flower

TRENDY FLOWER– romantika na dosah

Romantiky není nikdy dost a zvláště na jaře má svoji výjimečnou vůni, která se také prolíná se světem módy, a tak se s ním setkáte nejen ve filmech, seriálech, ale také na přehlídkových molech a v ulicích. Pro kolekci Trendy Flower je typický květinový potisk dávaný na odiv na svršcích nebo je tajuplně skryt na stélkách. Typově se kolekce prezentuje jemnými balerínami s vkusnými mašličkami nebo květinovými teniskami. Zdánlivě něžné téma je okořeněno dávkou sexy podpatků, odhalených i zahalených špiček, i pohodlných klínů. Potištěná textilie bude na jaře v kurzu a květinové motivy se objeví také na stejně laděných taškách.
 
 

Pure Geometry

PURE GEOMETRY– cesta za pokladem

Ženami tolik žádané dobrodružství je tu! S kolekcí Pure Geometry se můžete vydat na cestu za pokladem, který se nese v tlumených pudrových a přírodních barvách. V kolekci se objevují perforované baleríny a velmi sexy laděné vzory na podpatcích, in je zahalený kotník nebo páskový styl na odvážnějším podpatku či otevřená špička. Z materiálů převažuje kůže a textil a nechybí sladěné velurové kabelky.

 

Marie Claire

MARIE CLAIRE – svět bez hranic

Tato kolekce vás zavede do světa fantasy, je to místo bez pevných hranic, kde najdete jak sportovní, tak městské typy, které se mohou vzájemně prolínat a inspirovat. Spojujícím prvkem jsou zářivé kamínky v menším či větším provedení, díky nimž si modely ponechávají lesk a čistotu. Volit můžete nižší i kotníkové tenisky, jemné baleríny i lodičky s otevřenou patou – vše v kvalitní kůži. Třpyt neztratíte ani s kabelkami, které jsou stejně jako boty lehce zdobené.

 

Crazy puzzle

 CRAZY PUZZLE – na vlně trikolory

Pohodu a jednoduchost najdete v crazy komedii, při které se příjemně uvolníte a nudit se rozhodně nebudete. Jednotícím prvkem kolekce je barva. Pozitivní a nevinná smetanově bílá vytváří pocit jednoty rafinovaně narušený modrou a červenou. Kolekce netradičně zvýrazňuje lemy i stélky. Duchaplná trikolorní kombinace zaujme neotřelým a skromným designem. Tvarově převládá podpatek, který je nízký i vyšší, špičky jsou kulaté i ostřejší. Vlně trikolory podlehly i oblíbené baleríny.

 

Clogs & Jeans

 CLOGS & JEANS – džínová povídka

Povídka o džínové královně je opět v kurzu. Jarní kolekci ovládne jednoduchý děj, jehož hlavním prvkem je neměnnost hlavní postavy. Moderní džínový look doplňuje kůže v několika barevných provedeních. Tvarově je do popředí postaven tzv. „dřevák“, výrazná bota se zahalenou přední částí nohy a odhalenou patou, a klasický sandál s nápadnou přezkou. Typický je robustní podpatek či klín, spojujícím znakem pak masivní podešve z pravého dřeva nebo alternativního materiálu s dřevěnou strukturou.
 
Připravila. Šárka
Foto: Baťa
21. 2. 2011
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků