Tipy

Jídlo jako životní styl III.

Tentokrát nečekejte návody na to, jak zhubnout, či jak řešit specifické problémy. Tato kniha Petra Havlíčka a Petry Lamschové je o radosti z jídla.

 

Tentokrát nečekejte návody na to, jak zhubnout, či jak řešit specifické problémy. Kniha Petra Havlíčka a Petry Lamschové Jídlo jako životní styl je o radosti z jídla.
 

Tedy, o radosti ze zdravého jídla. To je takového jídla, které vám bude (snad) chutnat a zároveň vám dodá správnou energii a nebude vás nadbytečně zatěžovat. Prostě o jídle, které je součástí zdravého a aktivního životního stylu. A protože jsou živiny, které by se v našem stravování měly objevovat minimálně, doplnili jsme nutriční hodnoty nejen o obsah sodíku, ale i o obsah jednoduchých cukrů a nasycených mastných kyselin. Snažili jsme se o to, aby naše (tedy spíše Petřiny) recepty těchto živin obsahovaly minimální množství.


Ale zase nejsme přehnaně rigidní. Proto jsou v našich receptech i varianty dezertů či pochoutek na párty. Oba s Petrou bychom si přáli, aby se vám kniha stala nejen návodem, jak si jídlo správně a bez strachu připravit, ale i inspirací pro vaše další domácí kulinaření. Petr Havlíček

Vydala Mladá Fronta

Připravila: Katka
Foto: Mladá Fronta
8. 1. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků