Společnost

Jitka Válková: S novým mužem nový vzhled

Sbírání kytiček

Modelka a zpěvačka Jitka Válková (22) rozhodně po rozchodu s přítelem Mirkem netruchlí. Dlouho sama totiž nezůstala a randí s mladým fotbalistou Adamem Klavíkem (23). Kvůli němu vyměnila šatník i kabelku se šminkami.

Jitka si potrpěla na extravagantní módu a výrazné líčení, jelikož se tak více hodila ke staršímu partnerovi, podnikateli Miroslavu Ciprovi, který byl o dvacet let starší. Dnes je jejich vztahu konec a Jitka konečně pochopila, že málo je více. „Začala jsem se oblékat více ke svému věku a téměř vůbec se nelíčím. Musím přiznat, že se v novém vzhledu cítím líp a každý mi říká, že mi to i více sluší,“ přiznala sama Válková.“

Jitka Válková s novým přítelem Adamem Klavíkem

 

Říká se, že nový muž, každou ženu vždy změní hlavně vizuelně. Ty jsi změnila barvu vlasů, pak oblékání a nakonec líčení. Takže to u tebe platí taky?

Asi určitě ano. Já se přiznám, že s Mirkem jsem se snažila trošku přiblížit k jeho věku, aby mezi námi ten věkový rozdíl nebyl tak vidět. Navíc jsem se chtěla orientovat více na zpěv, takže jsem se snažila svůj image mít více rockerský. Ale asi na to nemám ještě věk a musím přiznat, že jednodušší oblékání a líčení mi vyhovuje a asi i více sluší.

To musím potvrdit. Jinak ohledně zpívání, na to ses v poslední době hodně zaměřila, ale opět tě vidím zase na přehlídkových molech. Jak to tedy s tebou je?

Zpívám hrozně ráda už od dětství. Moc ráda bych se stala zpěvačkou na plný úvazek. Snažila jsem se o to v poslední době a docela mi to i vycházelo. Jenže po modelingu se mi začalo moc stýskat a navíc si myslím, že jsem ještě mladá na to, abych možnost přehlídek a focení zahodila. Chci toho teď ještě využít až to nebude s nabídkami tak výhodné, začnu se opět věnovat více zpívání.

Jitka Válková a Sandra Parmová byly z nové kosmetiky Rouge Bunny Rouge nadšené

 

Musím říct, že mě tvé aktivity přijdou docela všestranné. Dneska si dorazila na workshop nové luxusní kosmetiky z Londýna Rouge Bunny Rouge a docela aktivně ses zapojila do líčení. Baví tě práce s kosmetikou?

Abych se přiznala, tak baví a moc. Hrozně ráda líčím kamarádky na různé akce. Proto bych si moc ráda udělala kurz líčení pro profesionální vizážisty. Člověk nikdy neví, kam ho vítr zavane, a když mě líčení baví, určitě bych se tomu věnovala i budoucnu. Navíc kosmetika, kterou v Institutu používají, je nejen kvalitní, ale dodává i pleti zdraví vzhled. Značka Rouge Bunny Rouge je skvělá kosmetika a když se s ní líčíte, tak vám vaši pleť vyživuje a je k ní neuvěřitelně šetrná.

 

To si myslím, že je u kosmetiky moc důležité, jelikož právě ty patříš k ženám, které se kvůli práci musí hodně a často líčit.

To je pravda. Hodně často se líčím a musím přiznat, že vůli špatné kosmetice, kterou někteří vizážisté používají, mám občas špatnou pleť. Jsem moc ráda, že konečně i v Čechách je kosmetika, která je k vaší pleti šetrná. Navíc je i designově velmi krásná a v jejím logu je můj oblíbený zajíček . Koupit se dá v parfumériích Douglas.

 

 

autor: -jj-
Foto: Rouge Bunny Rouge
26. 6. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků