Rodina

Jste zamilovaná: Na co si dát pozor

Jste zamilovaná a snesla byste svému milému modré z nebe? Užívejte si to, ale na pár věcí je třeba si dát pozor. Prozradíme vám na jaké.

Dostatečná komunikace

To čtete všude. Správná komunikace je základ kvalitního partnerství. Začněte dávat najevo své pocity už na začátku nového vztahu. Až vám opadnou růžové brýle, mohlo by být pozdě.

 

Vzájemná svoboda

Vztah je i o určitém přizpůsobení se dvou individualit. Zároveň však je potřeba zůstat sama sebou; vždyť takovou vás přeci váš drahý poznal. Stejně tak se nesnažte převychovávat vy jeho. Najděte rovnováhu mezi vzájemnou svobodou a přizpůsobením se. Nebojte se dávat najevo své názory a respektujte ty jeho.

 

Mějte společné i vlastní zážitky

Užívejte si se svým partnerem společné chvíle. Dělejte spolu to, co máte rádi. Vždyť i pozdější vzpomínání naplňuje váš vztah. Zároveň se nebojte podnikat různé aktivity se svými přáteli. Podělit se můžete i o své zážitky.

 

Rodina

Nejlepší a nejjednodušší je, pokud váš nový partner hladce zapadne do vaší rodiny. Často se to hned nepovede. Pokud se vaší rodině partner nelíbí, nezlobte se na ně hned a nijak jim ho nevnucujte. Určitě se vaši blízcí budou snažit najít si k němu cestu. Chce to jen čas a trpělivost.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: https://www.brides.com/starting-a-new-relationship-5105367
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků