Shopping

K džínám tričko zdarma

Sbírání kytiček

Máme se rádi. To si můžeme dokazovat každý den, nebo třeba společně na svatého Valentýna, svátek zamilovaných. A milujeme džíny – to je denně vidět na ulicích a dokazuje to i volba časopisu Time, který džíny zvolil oděvem 20. století.

Nejstarší, nejznámější a nejrozšířenější džíny na světě jsou levisky. První patentoval Levi Strauss už v roce 1873. Z pracovních kalhot pro zlatokopy se staly každodenním i módním kouskem.

A džíny milují trička. Je to nejoblíbenější kombinace a právě tenhle páreček teď získáte v Levi’s® Storech výhodně. V rámci valentýnské akce ZAMILUJTE SE DO LEVI‘S®u dostanete ke každým kalhotám TRIČKO ZDARMA!

Pánové mohou vybírat z legendárních pětsetjedniček a dalších oblíbených rovných i širších střihů nebo nových progresivních slimových džínů 519 či ještě užších 510. A slečny budou nadšené z hitu letošního jara – barevných slimek ke kotníkům, sexy jeggins s vysokým pasem nebo retro zvonáčů.

Akce platí od 10. do 14. února.

Praha: Palladium, Václavské náměstí 30, OC Chodov, Tesco Letňany, Metropole Zličín, Arkády Pankrác, Nový Smíchov, Tesco Eden; Brno: Galerie Vaňkovka, OC Olympia; Ostrava: OC Futurum; Zlín: Zlaté jablko

Připravila: Katka
Foto: Levis
10. 2. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků