Krása

Kabelky: trendy, business nebo do společnosti

Sbírání kytiček

Kabelka patří k populárnímu doplňku každé ženy už od nepaměti. Některé z nás máme ve zvyku nosit jednu oblíbenou. Není to škoda?

Kabelka pro nás ženy znamená daleko více než módní doplněk. Bez ní už téměř nevyjdeme přes práh. Uvědomte si, že jsou příležitosti, které si žádají určitý typ kabelky. Běžně nosíme raději větší kabelku. Nosíme u sebe spousty věcí a po cestě z práce domů často něco nakoupíme.

Korálově červená kabelka ze syntetické kůže pamm.cz

 
Pokud chodíte na schůzky a potřebujete mít u sebe různé dokumenty a notebook, hodí se vám bussines kabelka.

Business kabelka pamm.cz

 

Pokud však jdeme na nějaký večírek, potřebujeme menší a elegantnější model společenské kabelky. K nové kabelce si můžete vybrat i novou peněženku, jež bude ladit s danou favoritkou.

 

Společenská kabelka pamm.cz

 
Módní trendy pro nadcházející sezónu hýří barvami od růžové, pudrové až po fuchsiovou. Tato sezóna bude plná kontrastů, tak toho využijte a kombinujte.

Barvy kabelek

Každá žena by měla mít základní a nestárnoucí černou kabelku. Doplňující barvou pro kabelky by měla být kabelka v barvě bílé, smetanové, béžové či šedé, která je neutrální a je vhodné ji kombinovat s mnoha barevnými outfity.

Černá kabelka pamm.cz

 

Svůj šatník můžete oživit barevnou kabelkou podle módních trendů a svojí barevné typologie. Máte raději pastelové barvy nebo preferujete výrazné doplňky? Pořídit si můžete i extravagantnější kabelu, pak volte zlatou, stříbrnou nebo mix barev.

Kabelka pastelová pamm.cz

Ukažte světu, jakou máte náladu a volte kabelku nejen podle svých pocitů, ale slaďte ji i se svým outfitem. Inspirovat se můžete ve světě kabelek.

 

Komerční prezentace
Foto: Pemm.cz
4. 2. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků