Soutěže

Soutěž o Karty, které otevírají srdce

Komunikace pomáhá udržovat zdravý a funkční vztah. Podle odborníků spolu Češi mluví málo o emocích nebo neví, jak je správně vyjádřit. Jaké chyby nejčastěji děláme při komunikaci?

Jak konverzaci otevřít, pokud na to partneři nejsou běžně zvyklí?

Přistupte k celému rozhovoru jako hře, která vás sblíží a zároveň umožní užít si společné chvilky a lépe se poznat. Na to poukazuje také kampaň značky Maltesers. Součástí iniciativy je hra Karty, které otevírají srdce. Můžete si ji zahrát v online verzi na webových stránkách www.maltesers-game.com

Hra obsahuje otázky rozdělené do tří tematických sekcí – vztahy, tabu a sebevědomí. Je určena pro každého, od partnerů, sourozenců až po rodiče s dětmi. Hrací mechanika je jednoduchá – hráči si navzájem kladou otázky a odpovídají si na ně.

Otázky jsou skvělým pomocníkem, díky kterému si lze lépe pojmenovat naše chování a prožívání. Karty, které otevírají srdce představují otázky, které by nás třeba ani nenapadlo položit. Otázky, jež mohou vést k bližšímu poznání jak sebe sama, tak druhého. Na konci hry tak možná budou účastníci překvapeni, co všechno se o druhé straně do té doby nevěděli.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.maltesers-game.com.

Tři z vás mohou vyhrát hru Karty, které otevírají srdce.

Soutěž probíhá od 26. června do 10. července 2022.

Připravila: Katka Soušková

Výherci:

blanicka88
ctyrlistek85
capik8

Zdroj informací: Maltesers
Zdroj fotografií: MaltesersDiskuze: příspěvků