Kosmetika

Kaviárová péče

Sbírání kytiček

Jak toho docílit? Vezměte si takovou Angelinu Jolie: moc toho nenají, nenaspí, naběhá kolem svých x dětí sto jarních kilometrů za den, pokouší se přinést věčný mír do celého světa, hraje ve filmech, miluje Brada Pitta a přitom je to pořád kost! Může za to nejen mocná genetická výbava, ale především delikátní kaviárová péče… Inspirujte se femme fatale amerického filmu!

Kaviár je doslova nabušený vitaminy, aminokyselinami a proteiny. Aminokyseliny odpovídají za správný metabolismus kožních buněk a hydrataci pokožky. Minerály jako jsou sodík, draslík, fosfor, hořčík a kalcium mají zpevňující účinek. Mastné kyseliny obsažené v kaviáru ovlivňují ztrátu vody, takže pleť pak působí svěže a mladě. Hlavními likvidátory vrásek jsou u kaviáru vitaminy A a D. Mají výrazný regenerační účinek a působí proti volným radikálům.

Kaviárovou proceduru můžete absolvovat kdykoliv během roku, protože výživy a omlazení není nikdy dost. Ideálně je vyživit pleť po zimě, ale také po letních dovolených, kdy ji příliš vystavujeme slunci, které žhne prakticky kdekoliv, nejen u moře. A na co se můžete těšit?

Především na 90 minutovou relaxaci. Kosmetička nejprve vybere ošetření pro vás na míru: buď s 2% výtažkem z kaviáru nebo se silnějším 5%. Poté vám povrchově i hloubkově vyčistí pleť a upraví obočí. Součástí procedury je i peeling, nanesení kyseliny hyaluronové a velice příjemná masáž obličeje, krku a dekoltu (na který se v každodenní péči často zapomíná). Pak přichází na řadu kaviárová maska, která oblaží vaši pleť na dalších 20 minut. A to není všechno! Na závěr vám kosmetička vetře na obličej kaviárový krém a sérum na oční okolí. Garantujeme vám, že tohle by si nechala líbit i náročná Angie!

Kaviárové ošetření pleti DE LUXE můžete vyzkoušet v salonu Love Your Skin, Řipská 24/547, Praha 3, 602 223 112, www.loveyourskin.cz.

Připravila: Zuzana
Foto: archiv firmy
5. 7. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků