Shopping

Každá žena touží po tom, udělat si radost!

Sbírání kytiček

Také máte dost starostí všedního dne? Co si konečně odpočinout a udělat si něčím radost.

I když je pravdou, že ženy dárky rády dostávají od svých partnerů, určitě si můžete něco zajímavého koupit i vy sama. Nebo hledáte stylový dárek pro každou ženu pro svou kamarádku? A co v tomto směru doporučujeme? Jelikož mluvíme především o odpočinku, mohou se dokonale hodit výrobky, které jsou spojené s kosmetikou, mýdli nebo vonnými oleji. 
 

Radost může udělat i zlepšení vašeho vzhledu

Kromě odpočinku by se měla každá žena věnovat sama sobě, aby se ve svém těle cítila skvěle a dokonale. Pokud dnes patří něco mezi symboly dokonalé krásy, je to určitě čistota a bělost vašich zubů. Dnes už však jejich krása dávno nesouvisí s nutností navštěvovat drahé salony. Zářivý úsměv vykouzlí bělicí pásky, které můžete snadno použít i doma. Poté už stačí několik pravidelných aplikací a sama uvidíte, jak se odstín vašich zubů mění k lepšímu. Pokud jste se do současnosti styděla za váš úsměv, tak již nemusíte, bude dokonalý.


Zbavte se nepříjemných chloupků

Patříte k těm ženám, které bez milosti vyhlašují válku každému chloupku, který se objeví?
Trápíte se s každodenním holením nebo více či méně bolestivou epilací? V poslední době patří  nejvyhledávanější  procedura spojená s odstraněním chloupků. Ta už dávno nemusí být bolestivá a náročná. Pokud nevěříte, vyzkoušejte laserovou epilaci a přesvědčte se sama. I vy poznáte, že cesta k dokonalému a hladkému tělu nemusí být nijak složitá. A to samozřejmě s jistotou trvalých účinků a tím pádem i trvalé krásy.

Laser ošetří velké plochy na kterémkoli místě lidského těla, ale je třeba počítat s tím, že se ošetření musí opakovat. Chloupky na těle se totiž v daném okamžiku nacházejí v různých růstových fázích a laser působí pouze na ty, které jsou právě ve fázi aktivní. Počet ošetření bývá individuální.

Komerční prezentace
Foto: iStock
17. 6. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků