Společnost

Kde budou spát VyVolení?

Sbírání kytiček

Pamatujete na první řadu této reality šou, kterou před osmi lety vyhrál Vladko Dobrovodský? Dnes startují noví VyVolení 2013, tak si je nenechte ujít!

Vila VyVolených, která během několika týdnů vyrostla v areálu pražských barrandovských ateliérů, dnes bude znát svého prvního soutěžícího. Zajímá vás, jak to ve vile vypadá a kdo v ní bude soutěžit?

Vila v číslech

  • Nejde o žádného „drobečka“, obytná plocha čítá 690 m2.
  • Z toho více než polovinu, konkrétně 398 m2, budou obývat soutěžící; přepokládá se, že půjde o dvanáct osob.
  • Zbytek je zapotřebí na koridory pro kamery a technické zázemí, vejít se sem musí všichni ze štábu včetně režie, produkce, maskérny, rekvizitárny, kameramanů, techniků…
  • Pro zvídavé ještě dodejme, že v akci bude 27 dálkově ovládaných kamer a dále 4 kamery v koridorech s kameramany.
  • A aby bylo na všechny dobře vidět, o to se postará 140 světel.
  • Zpátky k soutěžících – uhádnete, kolik prostoru připadne na každého? Není to až tak málo, průměrná plocha na jednu osobu ve vile je 34 m2.

A co ty postele?

Nebojte se, VyVolení nebudou spát na zemi, pro ně jsou připravené manželské postele – takže si to určitě užijí. Jedna ložnice čítá čtyři dvojlůžka, druhá pak dvě dvojlůžka. Sociální zázemí vyvedené ve veselých barvách a doplněné energickou červenou výmalbou také najednou pojme několik soutěžících (dvě sprchy, jedna vana, dvě toalety, dvě umyvadla) a kdyby potřeba očisty přepadla všechny v jeden okamžik, zbytek osazenstva si může užít vířivku a bazén na terase. Ostatně na terase by také měl být bar. A až všem vyhládne? Pak zřejmě ocení moderní kuchyni propojenou s hlavním obytným prostorem, kterému dominuje super sedačka. Ano, ta, která bude hrát stejně důležitou roli jako VyVolení.

Dnes to vypukne!

Přímý přenos první Volby startuje už dnes v 18 hodina na TV Prima. Představí se vám tři potenciální soutěžící, avšak do vily se dostane jen jeden – ten, který nakonec získá nejvíce diváckých hlasů. A postupně se podobným systémem určí i další soutěžící, přičemž první stěhování do vily má proběhnout tento pátek.

Kdo vás bude soutěží provázet?

Hlavní moderátorkou zůstává stejně jako kdysi Tereza Pergnerová, Noční show pak bude moderovat Agáta Prachařová (donedávna Hanychová, kterou jinak znáte z Top Star magazínu) a tuto něžnější dvojici doplní Libor Bouček (nedávno Máme rádi Česko) a Pavel Cejnar (průvodce pořadem Jak se staví sen).

O každodenní zprávy z vily se potom postará další dvojice moderátorů a i tentokrát půjde o „domácí“ tváře – Tomáš Kraus se nedá přehlédnout ani přeslechnout ve VIP zprávách a Monika Zajícová je moderátorkou pořadu Reportéři na vaší straně.

Připravila: Marcela
Foto: archiv FTV Prima
19. 8. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků