Shopping

Killtec nyní ve Fashion Areně!

Sbírání kytiček

Outdoorové a sportovní oblečení patří mezi velmi pohodlné a praktické, ale ne vždy splňuje parametry módnosti. Pro všechny, kdo preferují i jiné než khaki a béžové odstíny a chtějí i při sportu a ve svém volném čase vypadat hezky a módně, je určena svěží outdoorová móda značky Killtec.

Vzdušné materiály, krásné, šik střihy a zaručená kvalita oblečení, obuvi, batohů a tašek, a to jak pro dospělé, tak i pro děti jsou příslibem vysokého komfortu. Svůj obchod nyní Killtec otevřel i v prvním pražském outletovém centru Fashion Arena ve Štěrboholích a tak se nyní můžeme na sport i volný čas vybavit značkovými oděvy o 30 – 70 % levnějšími než v běžných obchodech. Jako zahajovací akci si navíc obchod Killtec připravil akci dárek navíc a slevy téměř na všechny výrobky ve výši 50 %.

Oblečení Killtec navrhují ti nejlepší designéři tak, aby každá kolekce vynikala nejen funkčností, ale také módností. Každý si tak může vybrat oblečení podle svého vkusu ze široké nabídky barev, střihů i materiálů a zároveň mít záruku té nejvyšší kvality. V kolekcích značky Killtec nalezneme jak outdoorové a sportovní oblečení, tak také ležérní, pohodlnou městskou módu pro volný čas.

Obuv Killtec nabízí široký výběr od trekkingových do extrémních podmínek až po sportovní obuv na běžné nošení. Pohodlná obuv, která je vhodná na sporty, túry či běžné nošení ve volném čase, zkrátka může i dobře vypadat. „Velmi si vážíme toho, že jsme měli příležitost otevřít naší první outletovou prodejnu značky Killtec právě v outletovém centru Fashion Arena,“ hodnotí otevření paní Eva Nekovářová ze společnosti Killtec a dodává: „Náš obchod nabídne stejně široký sortiment jako běžné obchody, jen půjde o starší kolekce za báječné, vždy minimálně o 30 % nižší ceny. Ráda bych vyzdvihla zejména velký výběr oblečení pro děti a kvalitní outdoorovou i sportovní obuv.“


Připravila: Šárka
Foto: Fashion Arena

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků