Tipy

Kniha receptů Advent a Vánoce

Máte rádi netradiční vánoční recepty?

Kniha receptů Advent a Vánoce je plná inspirativních, moderních, ale i tradičních vánočních receptů, které si určitě oblíbíte a zařadíte mezi své rodinné poklady. 

Co v ní najdete? 

Recepty na adventní moučníky, sváteční dorty a rolády. Nechybí ani tradiční cukroví a také inspirativní a moderní variace, kterými určitě mile překvapíte své nejbližší. Kniha má větší formát, přehledný popis receptů a poutavý design s krásnými lákavými fotografiemi. 

Všechny recepty publikované v této knížce prošly rukama zkušených cukrářek ve Zkušební kuchyni Dr.Oetker. U každého receptu je označena míra obtížnosti (počtem bábovek), a tak si v knize přijdou na své jak náročné kuchařky, tak i začátečníci. 

Na jaké recepty se můžete těšit? 

Třeba na neobvyklý Pomerančový závin, šťavnatý Vínový věnec, třpytivý Karotkový koláč, sušenky Domácí zlato s kandovanou ovocnou kůrou, Sněhové kuličky bez mouky, nápaditou Mikulášskou ponožku či Vánoční větvičku nebo francouzskou specialitu nazvanou Vánoční polínka. 

V knížce najdete recepty na cukroví pečené i nepečené. Originální recepty na vánoční dobroty tady najdou i ti, kteří nepoužívají mouku. 

Knížku koupíte exkluzivně v eshopu Dr.Oetker na: www.eshop.oetker.cz. Cena je 179 Kč (plus poštovné a balné).

Připravila: Katka
Foto: Dr. Oetker


Diskuze: příspěvků