Knihy

Knižní novinka: Lucie Schánělová – Příliv

Moře, léto a vášeň v novém románu od české autorky.

Dvacetiletá Nicole se s maminkou přestěhovala z Aljašky do Kalifornie. Naprosto odlišné prostředí Nicole zpočátku vůbec neláká. Chybí jí přátelé a všechno, na co byla dosud zvyklá. Rozhoduje se, jestli se vrátí do školy, nebo si najde práci a hledá náplň pro svůj volný čas. Není jen tak, vyměnit oblíbené zimní sporty za surfování, kterému se tady věnuje většina mladých lidí. 

Všechno se otočí vzhůru nohama, když pozná Daniela. Daniel vypadá jako dokonalý kluk. Je pohledný, skvěle surfuje, je z bohaté rodiny a Nicole od prvního okamžiku neodolatelně přitahuje. Chemie je vzájemná a Nicole je v sedmém nebi. Začnou spolu chodit. Je to ale úplně jiný vztah, než na jaký byla zvyklá. Daniel je ten, kdo určuje všechna pravidla. Byl zvyklý se nevázat, děvčata pro něj byla druhým koníčkem hned po surfování. 

Nicole nedbá na to, co se o Danielovi dozvídá. Rozhodne se užít si to, co jí dává. Navíc to vypadá, že mu není lhostejná, a mohla by snad být tou, do které se nakonec zamiluje. Jako první dívku ji představí svým rodičům, najde jí práci, učí ji surfovat. 

Přelétavost by byl kvůli ní Daniel ještě snad schopný potlačit. S čím ale rozhodně nehodlá dělat nic, je jeho potřeba po nezvyklých sexuálních praktikách. Normální milování ho rozhodně neuspokojí. Od Nicole očekává, že bude jeho touhy sdílet, nebo alespoň pasivně přijímat. 

Už to málo, co pro začátek Nicole v soukromí předvede, jí vyrazí dech. A čeho by byl teprve schopný, kdyby se nemusel krotit? Dokázal by Nicole ublížit? A chtěl by vůbec pokračovat ve vztahu, kdyby mu Nicole na jeho hry přistoupit nechtěla? Přiměje láska posunout hranice toho, co zařadí Nicole do svého intimního života? Nebo přiměje Daniela, aby ze svých požadavků slevil? Nebo bude nakonec všechno trochu jinak? Přeji vám příjemné čtení s nádechem zakázaného, milé čtenářky! 

Autor: Jitka Králová
Zdroj: Albatros Media 
Foto: Jitka Králová

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků