Akce

Kongresové centrum ovládne zumba a aerobic show

Sbírání kytiček

V sobotu 2. dubna ovládnou Kongresové centrum v Praze závody v aerobiku a zumba party. Chcete-li si pořádně zatančit zumbu, oblékněte se do bílého a můžete vyrazit.

Ve druhém závodě třetího ročníku aerobikové ligy ŽIJ POHYBEM – AEROBIC SHOW se zde mezi 9. a 19.h představí se svými závodními sestavami na více jak 150 závodních týmů.

Týmy z celé republiky předvedou své sestavy v pěti věkových kategoriích (4 – 7 let, 8 – 10 let, 11 – 14 let, 15 – 20 let a nad 21 let). Dále je pak závod dělen do kategorií dle velikosti týmů (small teams při počtu 5 – 10 členů v týmu a big teams při počtu 11 a více členů) a kategorií bez náčiní, s náčiním, sportovní týmy, týmy na stepech a dance teamy.

Jednotlivé týmy budou hodnotit či komentovat tři skupiny rozhodčích: vyškolení rozhodčí z řad trenérů, profesionální rozhodčí, a tzv. komentující rozhodčí z řad celebrit, kterými budou Veronika Freimanová, Markéta Majerová a Bára Hlaváčková.

Foyer Kongresového centra s nádherným výhledem na Prahu ovládne od 10 do 15 hodin ZUMBA PARTY s exhibicemi i otevřenými lekcemi pro návštěvníky a soutěží o nejlepšího zumbistu a zumbistku. Tančit se bude v BÍLÉM, návštěvníci se tak mohou těšit na zajímavé UV efekty. Nebude chybět ani exhibiční vystoupení skupiny CHEBEJET (finalisty soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT), DĚTÍ SWINGU či doprovodný program v podobě tanga a muzikálového tance.

Závod bude moderovat oblíbený moderátor Jindra Karas. Již tradičně je připraveno sms hlasování diváků, kteří také mohou závody sledovat v přímém přenosu přes internet a to na stránkách http://www.zijpohybem.cz

Připravila: Katka
Foto: Žij pohybem
30. 3. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků