Bydlení

Krásná dekorace na vánoční stůl, která vydrží a drobnými úpravami ji změníte dle potřeby

Chcete potěšit své blízké opravdu originálním dárkem? Chcete si udělat radost krásnou květinou na váš Vánoční stůl, která je stále živá a drobnými úpravami z ní uděláte třeba valentýnskou, velikonoční nebo prostě celoroční.

Vánoční květinová dekorace ze stabilizovaných květin ve flowerboxech, kornoutech, vázách a dalších alternativních vazbách vám nezvadnou

Tyto květiny jsou stále jako živé, řezané, rozdíl jen tak opravdu nepoznáte. Jsou měkké, pružné, hebké a přirozeně barevné. Voní? Ano, voní! 

Perfektně prospívají zcela bez vody, světla a slunce. Díky stabilizaci jsou předurčené pro dlouhodobé květinové a rostlinné výzdoby. Oživíte jimi i temné kouty, kde by ostatní rostliny neměly šanci. Jsou naprosto přírodní a ekologické. 

Podívejte se v naší fotogalerii na trendy vánoční vazby, které lehce změníte z vánoční na celoroční nebo velikonoční. Dle potřeby. 

Vánoční flowerbox ze stabilizovaných květin ve zlaté barvě Foto: Flower Time

Tyto květiny nesmí přijít do kontaktu s vodou, vlhkým prostředím a párou. Prostě se nedávají do vody, nesmí přijít na přímé sluneční záření a jsou určeny jen do interiérů. U stabilizovaných květin dodržujte doporučení, navíc se prostě o ně nestarejte, péči nepotřebují. Stabilizované květiny a rostliny Vám pak vydrží několik měsíců, třeba i rok. 

Více informací a e-shopna www.flowertime.cz 

Posíláme květiny speciálním dopravcem po celé ČR, a také do Bratislavy. Pošlete krásnou květinu třeba jako dárek. My Vám rádi poradíme s výběrem a na Vaše přání připravíme vazbu, jakou si přejete.


Diskuze: příspěvků