Kosmetika

Krém na odlíčení s konopným olejem

Sbírání kytiček

Máte-li v oblibě přírodní kosmetiku, zkuste řadu Natura značky Cannaderm. Ta je charakteristická tím, že obsahuje konopný olej.

Pokud hledáte odličovací přípravek, který v jediném kroku odstraní z pleti make-up, voděodolnou řasenku i nečistoty a zároveň pokožku zklidní, vyhladí a rozjasní, pak vyzkoušejte odličovací krém Sensitive Natura.
 Odličovací krém Sensitive Natura

Odličovací krém Sensitive Natura

 Jedná se o extra jemný a účinný odličovací krém pro každodenní odstraňování make-upu a líčení. Jeho bohatá krémová receptura obsahuje bioaktivní konopný a cenný mandlový olej, zvlhčující glycerin, hojivý panthenol a allantoin společně s výtažky z levandule a geranie.

 
Odličovací krém Sensitive Natura neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva ani parfémy, a proto je vhodný i pro uživatelky kontaktních čoček a zejména pro ženy s citlivou pletí a očním okolím, které nesnáší běžnou kosmetiku.
 
Odličovací krém Sensitive Natura je k zakoupení v bylinkářstvích, prodejnách zdravé výživy a zdravého životního stylu, v lékárnách a na e-shopu www.cannaderm. Doporučená cena 150 ml balení se pohybuje kolem 218 Kč.
 
Připravila: Šárka
Foto: Archiv firma Cannaderm
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků