Shopping

Kupte si kvalitní matraci a získáte robotický vysavač

Sbírání kytiček

Magniflex®, italský výrobce matrací, pro vás připravil jedinečnou akci. K nákupu matrací Magniflex® dostanete jako dárek robotický vysavač Ecovacs v hodnotě až 9.990 Kč! S tímto dárkem se můžete oddávat regeneračnímu spánku, zatímco váš nový pomocník v domácnosti za vás uklidí. Akce platí do konce letošního roku.

Bolí vás záda z věčného ohýbání se při luxování? Raději byste místo této neoblíbené domácí činnosti odpočívali? Je nejvyšší čas na změnu! Pořiďte si kvalitní lůžko pro váš zdravý spánek a získejte moderního domácího pomocníka, který nepříjemné povinnosti hravě zvládne za vás.

Kvalitní spánek si můžete vychutnat na ergonomických matracích Magniflex®, které jsou vyráběny z ekologicky šetrných materiálů s využitím vědeckých poznatků a nejnovější technologie. Obsahují patentované paměťové pěny, které dokonale kopírují tvar vašeho těla, poskytují mu správnou podporu a předchází bolesti svalů či kloubů. Využijete-li letošní akční nabídky k nákupu matrací Magniflex®, získáte robotický vysavač Ecovacs a budete moci dál nerušeně odpočívat! Stejně jako je Magniflex® jedničkou ve světě matrací, vysavače Ecovacs jsou inteligentní pomocníci pro moderní domácnost.

Podmínky akce:

  • Při nákupu zboží Magniflex® nad 18.000 Kč obdrží zákazník robotický vysavač Ecovacs D56 v hodnotě 7.990 Kč.

 

  • Při nákupu zboží Magniflex® nad 24.000 Kč obdrží zákazník robotický vysavač Ecovacs D58 v hodnotě 9.990 Kč.

Více informací, podmínky akce a seznam prodejen naleznete na www.magniflex.cz

Připravila: Katka
Foto: Magniflex
25. 11. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků