Bydlení

Kvalitní materiály do interiéru i na zahradu

Sbírání kytiček

Víte, jaké materiály jsou vhodné do vaší domácnosti, a které na vaši zahradu? Jste informováni o vlastnostech jednotlivých materiálů? Pokud si nejste jisti, přinášíme vám několik rad a tipů, na co se při pořizování nábytku zaměřit a čemu se raději vyhnout.

Teplá a odolná podlaha, ideální do kuchyně i obývacího pokoje

Pokud hledáte podlahu, která v sobě kloubí zároveň vlastnosti dřeva i kamene, zaměřte se na inovativní technologii Wood-Powder. Tato prášková technologie zpracování dřevěných vláken zajišťuje výsledný materiál podlahy s mimořádnými vlastnostmi. Podlaha je teplá jako dřevo a zároveň odolná jako kámen. Podlahová krytina vyrobená touto technologií je tvarově stabilní, extrémně odolná proti vtiskům, otěru i průrazu. Těmito podlahami můžete nahradit studené keramické, kamenné i porcelánové krytiny, přičemž se setkáte s podstatně lepšími podmínkami při pokládce, což ocení hlavně vaše drahá polovička.

MEISTER HD 300 Lindura

 

Zdravotní nezávadnost a ekologie na prvním místě

Jestli patříte mezi ty, kteří nechtějí dělat kompromisy v oblasti zdraví, zaměřte se na typ podlah, který v sobě kloubí dřevo a korek a hlavně neobsahuje zdraví škodlivé PVC. Novinka v podobě materiálu Puretec je nositelem ekologického certifikátu Modrý Anděl. Nejvyšší důraz je zde kladen na ekologickou nezávadnost a celkově tak přispívá ke zvýšení zdravotních standardů ve vaší domácnosti.

MEISTER DD 350 S Puretec

 

Teakové dřevo je velmi pevné, pružné a hlavně trvanlivé

Věděli jste, že na výrobu lodních palub se používá právě teak? Je to z důvodu velké odolnosti tohoto materiálu zejména vůči vlivům počasí, jako je sluneční svit, vítr, déšť, sníh a dokonce i mráz. Teakové dřevo je pro svou tvrdost a odolnost proti plísním ideální také pro výrobu venkovního nábytku. Inspirací byl tento materiál také pro designérku Matildu Lindblom a její jedinečnou kolekci Oxnö. Díky designu i použitému materiálu můžete jídelní sestavu použít jak v interiéru, tak venku.

La Casa Nova - Jídelní stůl a křeslo Oxnö

 

Zkrášlete letos svou zahradu i vy

Rádi byste si k vašemu bazénu pořídili designový kousek, který nejen dobře vypadá, ale je také praktický a pohodlný? Vyzkoušejte luxusní lehátko Dialogue z umělého ratanu na hliníkové konstrukci, které je vhodné na terasu, balkón, k bazénu, do wellness centra i sauny. Stabilní konstrukce podepřená uprostřed zabraňuje převrácení, lehátko je pevné, současně lehké a snadno přemístitelné. Inspirujte se kvalitním zahradním nábytkem od světových návrhářů z pohodlí vašeho domova.

La Casa Nova – Lehátko Dialogue

  

Připravila: komerční prezentace
Foto: MEISTER, La Casa Nova
30. 4. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků