Tipy

Květová voda levandulová MM beauty and colours

Květová voda levandulová je 100% čistý přírodní produkt, který vzniká destilací z čerstvých nebo sušených květů. Je proto šetrným přípravkem k péči o citlivou pokožku.

Díky tomu, že neobsahuje alkohol a má nízké pH, představuje šetrnější alternativu pleťové vody nebo tonika.

Levandulová květová voda pomáhá pokožce udržovat správnou hladinu hydratace, a ochrání ji tak před vysušením. Oceníte ji v případě, že máte suchou pokožku. Díky zklidňujícím vlastnostem je dokonce možné ji použít i pokud trpíte na lupénku či dermatitidu. 

Levandule je také známá zklidňujícím účinkem a schopností podpořit celkovou regeneraci pleti. Její použití je vhodné i po holení či epilaci, nebo na jemnou dětskou pokožku, kterou ochrání před vznikem nepříjemných vyrážek. 

Výborně se hodí k osvěžení pleti podrážděné nošením roušek. 

Díky aromaterapeutickým účinkům levandulovou vodu oceníte také v případě, že vás trápí stres, bolesti hlavy či nespavost. Vodu nastříkejte na pleť kdykoliv během dne. Můžete ji využít také místo tonika pro dočištění pleti po odlíčení a před aplikací pečujícího krému. 

Hodí se také na obklady očí a dalších citlivých míst. Můžete ji využít i k masážím vlasové pokožky. Pro klidný spánek můžete levandulovou vodu nastříkat na polštář nebo volně do prostoru k provonění vzduchu v místnosti.

Více informací najdete na www.kmbeautypoint.cz.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: MM beauty&colours
Foto: MM beauty&colours


Diskuze: příspěvků