Rodina

Láska: jak ji můžete podpořit pomocí Feng Shui

Sbírání kytiček

Nevíte, jak do svého života přivolat lásku, jak opět probudit touhu a vášeň v manželství, jak být šťastná a zamilovaná? Seznámila jste se s úžasným mužem a ráda byste věděla, jaký život by vás čekal po jeho boku? Bojíte se znovu zamilovat, protože jste se už tolikrát spálila?

Prochází vaše manželství krizí a vy byste ho ráda zachránila a dala mu novou šanci? Jste sama a už vás to nebaví, ráda byste opět večer připravovala večeře pro dva a uléhala vedle nějakého muže?

To je jen pár příkladů, kdy vám může umění Feng Shui pomoci. Stačí si ujasnit, jakého partnera hledáte. Nebo si ujasnit, že stávající partner stojí za to a nastavit si vzájemný vztah tak, aby byl harmonický a těšili jste se ze vzájemné přítomnosti.

Kromě analýzy obou partnerů, kdy nám čínská astrologie jasně určí, jakého partnera jsme si zvolili, jak na něho působíme a jak tedy bude zřejmě probíhat náš společný život, můžeme využít i pomůcek Feng Shui v prostoru. Stačí posílit ten správný sektor doma v bytě vhodnými posilujícími předměty, dekoracemi, barvami a materiály.

Například chcete-li posílit větší touhu a vášeň ve vaší ložnici, zvolte dekoraci v červené nebo růžové barvě, v kombinaci s předměty po dvou nebo páru. Dávejte ale pozor, aby jste to moc nepřehnali. Mělo by to negativní vliv na kvalitu spánku, zdravotní problémy se srdcem, krevním oběhem, vysokým krevním tlakem a psychikou.

Při harmonizaci partnerského soužití se vždy bere v potaz nejvzdálenější pravý roh vašeho bytu, všech místností, nejvíce však v ložnici. Tento sektor je totiž spjat právě s partnerstvím. V jakém stavu je právě toto místo, v takovém stavu zřejmě bude i váš partnerský život.

Autor: Dáša Čerňáková

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: iStock
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků