Kosmetika

Letní řasení

Sbírání kytiček

I v letním období můžete mít řasy přesně podle svých představ. Předpokladem je správná řasenka, která vykouzlí přesně takový pohled, jaký právě potřebujete.

Pokud dáváte přednost přirozenému vzhledu a při koupání a sportu vás líčení obtěžuje, nechte si řasy nabarvit u kosmetičky. Pokud však toužíte po větším objemu řas, výrazném pohledu a prodloužení, vyzkoušejte některou z nových řasenek.

Nastavitelný objem

Tři různé stupně objemu řas můžete získat pomocí řasenky 1-2-3 LOOKS od Rimmelu (219 Kč). Stačí si na obalu otočením zvolit vybranou úroveň – trojnásobné zvětšení řas a  přirozený objem; svůdný objem a až 5x plnější řasy nebo ohromující až 10x větší objem pro zvláštní příležitosti. Řasenka se nerozmazává a nezanechává žmolky, stylový kartáček dokonale obalí řasy v každém vybraném stupni líčení.

Dlouhotrvající prodloužení

Bezvadné nalíčení, které vydrží od rána do večera, zaručí prodlužující řasenka Endless Lash od Oriflamu (199 Kč).  Speciální plastový kartáček řasy prodlouží až o 45 %, emulze v černé nebo hnědé barvě netvoří žmolky a vydrží bez rozmazání déle než 12 hodin.

12násobné zvětšení

Exkluzivní objemové složení řasenky Lash Millionaire od miss sporty (89 Kč) obohacené o kolagen a hedvábí vykouzlí řasy smyslně husté, skvěle zvýrazněné a zdravě vypadající. Ultra objemový kartáček zvětší objem až 12x a perfektně oddělí a nadzvedne každou řasu. Navíc nezanechává žmolky a nedrolí se. Na léto je ideální voděodolná varianta.


Odolá vodě I slzám

V letních měsících se bez voděodolné řasenky neobejdete. Zkuste voděodolnou extrémně prodlužující řasenku od Dermacolu (149 Kč) s extra hustým kartáčkem obohacenou o složku, která k řasám dokonale přilne, nevytváří žmolky a odolá vodě i slzám. Textura s obsahem panthenolu, polymerů a vosků řasy vyhladí, dokonale je hydratuje a regeneruje. Je v hodná jak pro citlivé oči, tak pro nositelky kontaktních čoček.


Maximální natočení řas

Linii řas dokonale kopíruje a řasy ideálně je vytáčí řasenka Magic Curly Mascara od Reginy (89 Kč). K perfektnímu nalíčení postačí jediný tah kartáčku, rostlinné výtažky řasy vyživují a usnadňují jejich rozčesávání.


Připravila: Šárka 

Foto: archiv Orfilame

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků