Akce

Léto v rytmu Salsy

Milujete tanec a latinské rytmy vás vždycky spolehlivě dostanou do varu? A přemýšlíte nad tím, že se zapíšete do kursu salsy, abyste se mohla konečně pořádně vyřádit? Pak pro vás máme skvělou zprávu! 

Salsu se můžete v létě naučit i v ulicích vašeho města, v parcích, barech a restauracích a dokonce i na zastávkách MHD! K tomu se ještě dozvíte spoustu zajímavostí o historii Kuby a salsy, která je pro Kubánce doslova životní energií. Navíc bude připravena i soutěž o oblíbený nápoj Cuba Libre.


S originálním kubánským rumem Havana Club se letos můžete i v Čechách cítit jako opravdoví Kubánci a užívat si života plnými doušky. Od června do srpna můžete na trasách MHD, v parcích nebo na náměstích, v restauracích a barech českých měst potkat skupiny kubánských tanečníků salsy, kteří vás tento vášnivý latinskoamerický tanec rádi naučí a dají vám ochutnat pravou kubánskou atmosféru.

Šňůra po zastávkách MHD

Chcete pravé kubánské tanečníky také potkat? Není to vůbec složité. Snažte se být na těch nejfrekventovanějších místech MHD, protože právě po nich bude jezdit každé dopoledne jejich originální retro Havana Club autobus. Jestli se stydíte, vlnit se nemusíte, ale uvidíte, že vás žhavé rytmy doslova strhnou. Pokud budete mít čas, retro autobusem se můžete i svézt a poslechnout si vyprávění o historii salsy i kubánského rumu a o vzniku stále oblíbenějšího a osvěžujícího nápoje Cuba Libre, který můžete také ochutnat čerstvě připravený od profesionálním  barmanem. Každý, kdo správně odpoví na kvízové otázky, získá žeton, který může proměnit za drink při hlavní akci na vašem náměstí.


Vzhůru na náměstí

Po 17. hodině bude na vybraných náměstích nebo v parcích zahájena Havana Club show, která potrvá cca do 20:00 hodin. Spolehlivě tady můžete nasát pravou atmosféru Kuby a podívat se na ukázky salsy. Když budete chtít, můžete se k tanci připojit. Za doprovodu žhavých latinskoamerických rytmů dále budete moci ochutnat u mobilního baru míchaný nápoj Cuba Libre z rukou zručného barmana. A abyste si uchovali vzpomínku na originální kubánskou atmosféru, můžete se nechat vyfotit u zátiší s výjevy kubánského života a fotku si rovnou odnést s sebou domů.


Jízda po barech a restauracích

Po 20. hodině se celý kubánský tým přesune na cestu po barech a restauracích, ve kterých bude probíhat speciální Havana Club promotion. Čekají vás opět žhavé rytmy a soutěže, ve kterých budete moci vyhrát skvělé dárečky od Havana Clubu. Pokud se chcete dozvědět víc a zjistit, kdy a kde se koná akce ve vašem městě, navštivte stránky www.havanaclub.cz. Tak neváhejte a přijďte si vychutnat pravou kubánskou atmosféru. Havana Club je tu pro vás!

Autor: Zuzana
Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků