Shopping

Limitovaná edice osmi tradičních českých večerníčků v knižní podobě za nákupy v Albertu

Sbírání kytiček

Víte, že večerníček letos slaví 50. narozeniny. Při této příležitosti se obchodní řetězec Albert spojil s Českou televizí a nakladatelstvím Albatros a připravili společně novou kampaň s názvem „Dětská knihovnička“. Ta obsahuje speciální edici osmi oblíbených českých večerníčků v knižní podobě. Body za nákupy můžete sbírat od středy 19. srpna až do 22. září.

Večerníček svým přáním „Dobrý večer“ již řadu let uvádí začátek animované pohádky a rozloučením „Dobrou noc“ posílá děti do svých postýlek. Před usínáním si ale mohou ještě spolu s rodiči pohádkové příběhy připomenout díky speciální edici knížek. Ty získají za své nákupy exkluzivně v prodejnách Albert.

Novou kampaň spouštíme v době, kdy se děti pomalu chystají na návrat do školních lavic. Mohou se tak pobavit se svými oblíbenými hrdiny z večerníčků a přitom si procvičit čtení,“ říká Jitka Maňáková, z marketingového oddělení obchodního řetězce Albert. „Věříme, že kampaní potěšíme nejen děti, ale také jejich rodiče a prarodiče, protože jsme do edice zařadili opravdovou večerníčkovou klasiku, např. Rumcajse či Káťu a Škubánka a další,“ dodává Jitka Maňáková.


Čtení večerníčků na dobrou noc

V průběhu celé kampaně získají zákazníci za každých 200 Kč nákupu a při nákupu partnerských produktů, viditelně označených v akčních letácích, jeden bod. Nasbírané body si nalepí na speciální kartičku, kterou obdrží na pokladně ve všech prodejnách Albert. Za 7 bodů si pak vyberou jednu z osmi oblíbených pohádkových knížek. Ty budou k dostání až do 22. září nebo do vyčerpání zásob na jednotlivých prodejnách.

Poskládejte si i vy svou dětskou knihovničku z titulů Krysáci, Káťa a Škubánek, Říkání o víle Amálce, Chaloupka na vršku, Bob a Bobek na cestách, Kosí bratři, Rumcajsova loupežnická knížka a Človíčkova dobrodružství. Součástí každé knížky je navíc stránka s osobním věnováním, takže je i vhodným dárkem pro každou příležitost.


Více informací o kampani najdete na www.albert.cz.

Foto: Albert
17. 8. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků