Kosmetika

Liquid Facelift – nový koncept krásy

Výzkumy dokazují, že náš vzhled je z 80 procent tvořen konturami a proporcemi obličeje. Pokud chcete vypadat mladě a svěže, musí být vše v rovnováze. Protože o kráse rozhoduje celkový vzhled, vyplňování jednotlivých vrásek či zvedání koutků rtů samo není tak účinné. Proto MYCLINIC prague nabízí kombinaci neinvazivních ošetření, která navracejí jejich klientům mladistvý vzhled a jsou často mnohem účinnější než tradiční facelift.

Proces stárnutí se netýká pouze pokožky. Všichni víme, že postupem času se naše kůže ztenčuje, ztrácí pružnost a pevnost. To však není největší problém. S rostoucím věkem kosti v obličeji ustupují a s nimi oslabuje i tkáň a svaly. Všechny tyto faktory způsobují, že pokožka již tak pevně “nesedí”. Objevují se vrásky, stíny, propadlé tváře, povislá kůže a kontura čelisti. V takové chvíli je mimořádně důležitá komplexní „rekonstrukce“ krásy, která klienta omladí a vytvoří nejkrásnější verzi jeho obličeje. A právě to je základem techniky “Liquid Facelift”, která je vhodná pro ženy i muže, bez rozdílu věku.

Nejdůležitější je najít takzvaný magic point. Místo nebo místa na vašem obličeji, které nejvíce ovlivňuje váš celkový výraz. Pokud vyladíte váš magic point, budete vypadat svěže i s vráskami a jinými drobnými nedostatky. Samozřejmě si pak můžete i tyto nedostatky upravit.

K vyladění obličeje se nejčastěji používá individuální kombinace produktů a inovativních metod, které jsou zaměřené na znovuobnovení vyváženosti a mladistvosti obličeje. Ošetření se skládá z kombinace těchto kroků

  1. Relaxace: Botulinotoxin (Botox) se používá k relaxaci svalů – zde dochází například k proměně rozzlobeného a naštvaného výrazu v uvolněný výraz.
  2. Povrchní výplně: Výplně (Juvéderm Ultra 3) jsou používány na jemné i hlubší vrásky, na proměnu negativního vzhledu v pozitivní, například při pozvednutí koutků úst tak, aby nesměřovaly dolů.
  3. Hloubkové výplně: Tyto výplně (Juvéderm Voluma) jsou určeny k obnovení kontur a objemu obličeje, dochází k vyplnění propadlin, a tím navrácení hladkých kontur obličeje.
  4. Vylepšení textury pokožky: Chemické peelingy (NeoStrata), medicínská kosmetická ošetření určená k rejuvenaci pokožky přinášejí oživení a rozzáření matné pokožky.

Individuální kombinace ošetření a časový plán je sestaven na míru tak, aby vyhovoval konkrétnímu klientovi .

Kombinace a množství zvolených metod je u každého klienta zcela individuální. Někomu stačí jedna výplň na tom správném místě, jiný musí absolvovat zásahů více. Lékaři v MYCLINIC dokáží pomoci přírodě tak, abyste v sobě rozpoznali svou nejkrásnější verzi.

Připravila: Katka
Foto: MYCLINIC
10. 11. 2011
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků