Akce

Lodičkový sprint: když podpatky, tak na běhání!

Sbírání kytiček

Máte rádi neobvyklé soutěže, kde není nouze o humor a také trochu pohybu? Pak se třeba necháte zlákat na Phillips Lumea Lodičkový sprint, který proběhne a to doslova v pondělí 29. dubna v Praze na Václavském náměstí v odpoledních hodinách.

Takzvaný Lodičkový sprint je známou zábavnou podívanou v jiných zahraničních městech a nyní se poprvé uskuteční také u nás. Ovšem běhat se nebude jen tak – v soutěži jednotlivců má vítězka šanci získat až 30 000 Kč, druhá v pořadí 20 000 Kč a třetí příčka je ohodnocená částkou 10 000 Kč. Aby se tu však nenudili nejen soutěžící, ale ani diváci, o to se postará moderátorka této sportovně zábavné akce, herečka Iva Pazderová, a o hudební „vložku“ zase kapela Toxique. Pro velké i malé diváky je navíc připravená řada soutěží.

Chcete se přihlásit?

Pokud máte zájem o registraci v soutěži, udělejte to předem na internetu: www.lodickovy-sprint.cz nebo přes FB stránky: facebook.com/lodickovy.sprint, kde se také dozvíte přesné podmínky a závodní pravidla. Předem vám však prozradíme, že soutěžit můžou jen ty dámy, které budou mít boty s osmicentimetrovými nebo vyššími podpatky. Společně se utkají jak štafetové týmy, tak jednotlivci – pardon, správně bychom měli spíše napsat jednotlivkyně. Tak sportu zdar a lodičkám zvlášť!

Připravila: Marcela
Foto: archiv pořadatele
24. 4. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků