Kosmetika

Luxusní dámské vůně: podívejte se na naše tipy

Sbírání kytiček

Parfém je jedním z nejoblíbenějších vánočních dárků. Potěšte nejen svou drahou polovičku. Myslete i na sebe.

Parfémovaná voda Chloé Chloe L’Eau De Parfum Lumineuse

Odráží ryzí ženství a svobodomyslnost legendární francouzské značky Chloé. Sladký jasmín a zářící růži v ní ještě zkrášluje dotek vanilky, ambry a medově svůdných pryskyřic. Autorkou vonné kompozice je parfémářka Ane Ayo. Pokud hledáte parfémovanou vodu pro všechny situace, která je půvabná, ale také silná a jedinečná, sáhněte s plnou důvěrou po Chloe L’Eau De Parfum Lumineuse.

Celoroční ambrově-květinová parfémovaná voda, v hlavě jasmín sambac, ve střední vrstvě královská růže, v základu erotizující ambra, vanilka a hřejivá pryskyřice. Obsahuje pouze přírodní vonné noty, alkohol a vodu. Flakonek je zhotovený z 25% recyklovaného skla.

Giorgio Armani Sì Intense

Deset let po vytvoření původní vůně SÌ EAU DE PARFUM přichází mistryně parfémářka Julie Massé (MANE) s podmanivou novou interpretací ikonické chyprové vůně, konkrétně s novou chyprově-ambrovou ovocnou vůní SÌ EAU DE PARFUM INTENSE. Hlavu SÌ EAU DE PARFUM INTENSE tvoří výtažek ze šťavnatého a dužnatého černého rybízu. Černý rybíz se snoubí s aromatickou květinovou svěžestí růže damašské a černým čajem, jehož kouřové a bylinné aroma umocňuje vanilkový základ vůně. Srdcem vůně je absolut damašské růže, díky které je vůně plná a smyslná. Tato vůně se snoubí s jemnými nóty vonokvětky, esenciálního oleje z davany a bílých květů, jejichž sametové ovocné akordy dodávají SÌ EAU DE PARFUM INTENSE květinovou smyslnost.

V základu se mísí krémové duo tvořené vanilkou bourbonskou a olejem z pačuli. Vanilka bourbonská je obsažena v SÌ EAU DE PARFUM INTENSE hned ve dvou podobách. První je vanilková infuze, pro niž je charakteristické jemné, až delikátní vanilkové aroma s pudrovými pohlcujícími nóty. Druhou je vanilkový extrakt zachycující intenzivní vůni zralého vanilkového lusku, jehož teplé nasládlé nóty umocňují vonné složky z černé olivy. Tyto dva vanilkové akordy se mísí s esenciálním olejem z pačuli a dohromady dávají vzniknout dřevité, jedinečně svěží vůni.

Burberry Goddess

Vnitřní síla. Burberry Goddess vypráví příběh sebeobjevování. Nová kampaň sleduje Emmu Mackey a pýchu lvic. Emma vyzařující sebevědomí, sílu a laskavost ztělesňuje ducha parfémované vody Burberry Goddess.

Parfémovaná voda Burberry Goddess je jedinečná aromatická vůně vedená silnou trojicí vanilek. Navrch vanilkový nálev s dřevitými tóny, v srdci vanilkový kaviár s bohatou sladkostí a v základu vanilkový absolut obohacený o zářivou levanduli. Tato smyslná vůně s veganskou recepturou je vyrobená z vanilky z Madagaskaru.

Parfémovaná voda Burberry Goddess je uzavřena v elegantní lahvičce čtvercového tvaru určené k opětovnému plnění.

Yves Saint Laurent Libre

Svoboda je svůdná a vy víte, jak ji získat. Dejte to světu najevo. Parfémovaná voda Yves Saint Laurent Libre poví za vás, že vy jste ta, která umí říct ne. Ta, která rozhodne, co je pro vás nejlepší.

Kompozici otevírají vonné esence pomerančovníku v podání petitgrain spolu s akordy levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se po chvíli projeví i v samotném srdci, kde se o své místo dělí s jasmínem. Závěrečné spojení hřejivé vanilky s pižmem, ambrou a cedrem zajistí velkolepost této vůně.

Valentino Born in Roma Intense Donna

S vůní Born in Roma Intense vás Valentino zve na noční party v Římě. Vůně zachycuje okamžik, kdy se den mění v noc a nad městem Řím se snáší závoj haute couture. Dnes večer je možné všechno.

Extravagantní, smyslná květinová vůně Born in Roma Intense Donna v sobě kombinuje smyslné trio jamínů a hřejivou bourbonskou vanilku. V základu se spojí tóny benzoinové pryskyřice a ambry, které dotvářejí něžný a zároveň intenzivní nádech vůně.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Loreal, Sirowa
Zdroj fotografií: Josef Soušek
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků